Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Czesc. Czy ben- gay czerwony tez dziala przeciwbolowo i czy jest lepszy niz zielony ?? bo chce sobie kupic ben gaya i mysle zeby sprobowac czerwonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha mowia ze czerwony jest mocniejszy ale po tym zielonym bardziej czuje ze mnie ,,piecze\" i na mnie ten zielony bardziej dziala pzreciwbolowo:P ale jesli chodzi o sklad leku to czerwony mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóz
tu przy utracie wagi nie ma szybko,trzeba było wczesniej pomyslec teraz juz za pozno,nie ma czegos takiego jak musze,a głodowanie powyzej 3 dni powoduje zakwaszenie ketonowe które niszczy organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja mam takiego pytanko skoro mialam naderwane bardzo mocno wiezdalo przednie krzyzowe praiwe zerwane to czy predzej czy pozniej nie uciekne od jego rekonstrukcji? np narty itp, uprawiam duzo sportow i jestem ciekawa czy teraz kazdy niepolowalny ruch moze doprowadzic do rekonstrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na wiezadlach nie znam ale wydaje mi sie ze ono bedzie bardziej podatne na urazy niz zdrowe wiezadlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz wyjezdzam dzisiaj chcialabym Wam zlozyc zyczenia zdrowych i bezbolesnych swiat bozebo narodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie dalam porwac w szal swiatcznych przygotowan:P ale moi rodzice niestety w wigilie maja dyzur nocny :(( wiec bede spedzac swieta sama z siostra:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wyjechalam bo babcia zle sie czuje i nie moze po mnie wyjechac :P a mnie 3 dzien boli kolano z boku ze w ogole obciazyc go nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może też przez święta znajdę trochę czasu. Choć chce go w końcu poświęcić rodzinie i nie pracować jak zwykle na okrągło. Więc chcę się trzymać z dala od kompa:D Czyli u Kachy nieciekawie z kolanem. A co u reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Hinter:) ja tez juz teraz bede miec chwilowo wiecej czasu:P ale zaraz po swietach jade na narty:) u mnie z kolanem tak sobie bola mnie miesnie okropnie:((ale pozatym jest ok...jeszcze wczoraj na rehabilitacji sie zalamalam jak cos zobaczylam...ale nie bede was straszyc:P a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie bede nikogo straszyc:) zreszta to dotyczy wlasciwie mnie bo ona cos tam trenowala i miala to samo robione co ja bede miala:) a spotkalam osttanio takiego chlopaka koszykarz mial artroskopie w lukaszu i bardzo chwalil:) wiec bedziesz miec dobra opieke:D namawial mnie do wizyty tam ale nie wiem czy to ma sens kolejny lekarz...;/ chcoiaz moze by mnie wyleczyl bez interwencji chirurgicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że łukasz mam świetną opinię. Wielu ludzi ma tam poprawki po innych szpitalach bardzo dobrych. Sandra jak zaczęłaś to powiedz. Nas nic już nie ruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i slyszalam ze jest o wiele tanszy od tych moich...ale ja na moja klinike tez zlego slowa powiedziec nie moge:) no i do lukasza mam duzo dalej wiec nie wiem czy by mi sie oplacalo tam dojezdzac:P ale ten chlopak mowil ze tam na artrokopie z funduszu czeka sie ponad rok..strasznie dlugoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , od 8 miesięcy w górę. Na szczęście jestem z tamtych rejonów. Sandra, czekam aż powiesz:D Umieram z ciekawości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz wyszło ze to cos okropnego:P a mnie to podlamalo bo at dziewcyzna strasznie plakala i krzyczala bo tak ja bolalo:(( no i sie wystraszylam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam, ale się dowiem. 2 i coś. Sandra, bardziej wytłumacz o jaką straszną rzecz chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej wiecej:):P ale mozliwe ze ta dziewcyzna byla po prostu taka wrazlia na bol...w tym moja nadzieja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×