Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no wiem ale mimo wszystko sie przestraszylam:) ja mam nadzieje ze szybko wszystko pzreskocze tzn ta cala rehabilitacje i juz bez pzreszkod bede mogla normlanie funkcjonowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izometryczne na drugi dzień po zabiegu, czynne po zdjęciu szwów :) co do powtórzeń to nie pamiętam już jakie były zalecenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie mi powiedzieć, w jaki czas po zabiegu zaczęłyście ćwiczyć, ile ćwiczeń i z jaką częstotliwością na dzień i czy codziennie. No i ile czasowo zajęły one w sumie na dzień. Dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter na rehabilitacji pzry wypisie ze spzitala czyli an drugi dzien pop zabiegu pokauja cwiczenia izomeryczne i karza je powtarzac co godizne chyba po 10 powtorzen ale to sa takie lekkie cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokaldnie nie wiem bo tam nie patrze co im zadaja:P ale wlasnie cos w tym stylu:P szczerze mowiac to ja po artro nie cwiczylam nogi wlascwiwie wogole dopiero po zdjeciu szwow bo ja ze szpitala wyszlam jeszcze pzred wypisami nikt mi nic nie mowil...jeszcze sobie w domku podkladalam pod noge koc zeby mi wygodnie bylo:P a teraz przukurcz sie dalej ciagnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało ćwiczyłam, mówie bez bicia :P ale potem chodziłam na ćwiczenia, bo mi kolano uciekało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19kolanko84
do smerfeta 88: czytałam Twoje wypowiedzi i widzę, że ejsteś zadowolona ze swojego lekarza i kliniki:) Moge wiedzieć, gdzie się leczysz?? Ja otatnio szukam dobrego lekarza, ale nie mam szczęścia do nich. Nie zależy mi, aby był gdzieś blisko, wiec podziel się tą ważną informacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz rozmawiałam z jedną dziewczyną i ona miała taki wydruk ćwiczeń (standard dla każdego) i było ich ok 6. Trzeba je było wykonywać aż do zdjęcia szwów dziennie. Jak popatrzyłam, to wyszło jakieś 5 godzin ćwiczeń na dzień. Było też to z podnoszeniem nogi. Inne, na pół leżąco należało zginać i prostować nogę. To było chyba 5 czy 6 razy dziennie po 30 minut. Dlatego pytam by porównać. A miałyście ból pooperacyjny? Tzn. czy bolało podczas spania, siedzenia itp? A kolano miałyście mocno spuchnięte i jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolalo ale dostalam kroplowki i pzreszlo no i moglam spac:) a co do opuchniecia to ja mialam kolano jak balon i kilka razy mi sciaga;li wode al eja mam do tego tendencje chyab bo pzreciez teraz tez ciagle mam wysiek:) niektorym nic sie nie zbiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bolało troche, po kroplówce też, potem lekki ból , a po około tygodniu rozlał mi sie krwiak i zrobiło się troche gorzej :/ dość silny ból przy prostowaniu nogi i czynnym napinaniu mięśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę , że u każdego co innego:) A jak tam sprawy na dziś się mają u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli i chrupie :/ ostatnio nieźle mi chrupnęło z tyłu kolana przy ściąganiu butów, mam nadzieje, ze to nie łąkotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z tyłu kolana to dziwnie. Ale chyba nie mogłaś nic uszkodzić przy zdejmowaniu buta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierwszy raz mi się tak stało, po prostu przy lekko zgiętym i obciążonym kolanie coś mi się tam z tyłu przesuwa i trzaska, a potem kłuje mnie w zgięciu od strony przyśrodkowej. może to kwestia jakiegos stanu zapalnego, bo zdarzało mi sie go tam mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat wszystko strzela :) a ten lekarz sugerował, by sprawdzić łąkotki, więc się zaczęłam zastanawiać czy takie cos może być od tylnego rogu łąkotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter mnie nie bolało wcale... Opuchnięte miał i nawet lekko było spuchnięte jak szłam na zdjęcie szwów ale okłady z lodu czy tą żelka bardzo pomagały. Oprocz brania zastrzyków przeciwzakrzepowych nie brałam żadnyhc leków w tym przeciwbólowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia dzieki:) ja rowniez zycze wszytkim Wesołych Świat:) a jak tam przygotowania??:P ja juz mam wolne i leze w lozku bo zaczelam sprztac i koalno spuchlo:P wzielam tranmal i leze sobie a wszyscy za mnie pracuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×