Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hinter kupilam:) wlasnie wyjezdzam w gory i wpadlam zyczyc szczesliwego nowego roku:) com prawda wracam w sylwka ale wiaodmo jak to jest w ten dzien nie wiem czy zdaze:) a wiec bawcie sie dobrze na imprezach i uwaga na kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, chyba żartujesz:D Faktycznie pech... Ile znowu każą ci czekać? Sandra, życzę bezpiecznego pobytu:) Kacha, jak tam dziś kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani kazała mi zadzwonić 2 stycznia, bo dziś nie wiedziała jeszcze ile potrwa naprawa, bo serwis jeszcze nie dotarł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że nie będą tego naprawiać pare miesięcy :P bo u nas jak się zepsuł tomograf, to dłuuuuuuuugo go nie naprawili, bo lampa była za droga :P a ty Hinter kiedy się artroskopujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba jestem jakaś pechowa, bo jak byłam w szpitalu to się zepsuł artroskop, akurat jak była moja kolej hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu:D Myślę, że naprawią szybko, w końcu ważny przyrząd:D Miałaś już kiedyś MRI kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam, bo lekarz uznał, że lepiej od razu zrobić artro, bo kolano i tak trzeba wypłukać i ja głupia się zgodziłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę tak pochopnie, ale nic nie wykryli wtedy, tak, bo już nie pamiętam co u kogo wykryli:D Ja miałam MRI, nieruchome leżenie 30 minut. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było do końca pochopnie, bo leczenie zachowawcze, łącznie z wiskosuplementacją nie dało żadnego efektu, a ja po prawie 5 latach miałam już dość i wydało mi się to całkiem niezłym rozwiązaniem problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio lekarz mnie rozwalił tekstem: "no bo w tej chrząstce nie było dziur", jakby co najmniej spodziewał się chondro III/IV stopnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądze by była w idealnym stanie, bo mi tam równiutko trze wszystko, ale to mi sie bardzo nasiliło w ostatnim roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trą kości (obrzydliwy dźwięk) i rzepka o kłykieć, chrupie przy prostowaniu i zginaniu i strzela przy rotacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam jeszcze never ending wysięk w zachyłku, już nawet nie biore tych tabsów, bo i tak zaraz mi sie zrobi z powrotem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe:D Z jakich powodów mówisz stanowczo nie? Nie pomaga, a wręcz szkodzi? Tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć :) ja po prostu teraz jestem anty-leczenie szpitalne hehe chociaż ten lekarz z krakowa wspominał o artro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że masz dosyć i jesteś kobietą po przejściach:D Pozostaje ci znalezienie całkowicie innej alternatywy leczenia:D Jakiś nowy powiew. Jak znalazłaś tego lekarza z Krakowa? Ktoś ci polecił? Tak jest najlepiej, jak ktoś mówi z własnego lub innych doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o nim już wcześniej, a ostatnio moja współtowarzyszka niedoli z rehabilitacji mi go polecała, więc się zdecydowałam wybrać do niego :) no i po wybadaniu mi tego kolana i usg stwierdził, że winowajczynią jest Chondro hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówie że w usg ją zobaczył hehe zobaczył wysięk, który może być reakcją na rozpadanie się chrząstki, a chondro stwierdził jak mi wyginał noge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×