Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Tak, Nowy Rok szybko płynie:) No i tak się zastanawiam ile problemów kolanowych czeka nas w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter nie badz tak pesymistycznie nastawiona:) Poskladaja nas do kupy i bedzie gites:) Za rok bedziemy szalec na sywlestrze do bailego rana i cala zimie na stoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jedno w co:D Byle było dobrze:D Masz jeszcze jakąś rehabilitację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam nie miec rehabilitacji ale jeszcz w piatek jade bo musze i tak tam jechac na wizyte to jeszcze skorzystam:) i dowiem sie kiedy artro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej pomogla i to bardzo w koncu mam prawie pelny wyprost:) bolowo chyba trcoche mniej pomoglo dlatego ze to ta lekotka ,,podobno " boli... a rehabilitacja jeszcze nie ostatnia po tak meisiac pzred zabiegiem znow zaczne chodzic zeby sie dokladnie przygotwac:) a ty czynisz juz jakies przygotwania do artro??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę mięśnie, nie szaleję z kolanem, umiarkowanie. To ty nie miałaś wyprostu? Tzn. chodziłaś ze zgiętą nogą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :P fajnie bylo jak stara babcia:P ALe to nie bylo tak przez caly czas. Jak poszlam pierwszy raz do lekarza to bylo najgorzej...potem juz lepiej ale przykurcz byl caly czas..jest do teraz ale minimalny 5-10 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w Twojej klinice nie ma czegos takiego jak rehabilitacja przygotowawacza?? W mojej jesli zabieg jest planowany to trzeba przez to przejsc niestety albo stety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest czy nie. Widocznie w moim przypadku nie trzeba. U mnie mięśnie w jednej i drugiej nodze wyglądają tak samo. Nie mam wychudzenia itp. Uciekam, póki co.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydawalo ze u nas wszyscy pzred zabiegiem chodza niezaleznie od stanu miesni:P ale na procedurch to sie nie znam:P do nastepnego..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości:D To co ty robiłaś? Porządne walnięcie czy mały problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sobie usiąść i walnęłam się z boku nad rzepką, normalnie myślałam, że sie porycze w tym autobusie :P teraz nie mam nawet siniaka, ale noga nie chodzi jak trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Ból pewnie był straszny skoro boli i bez uderzenia. A co z rezonansem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja tak sie szykowalam zeby cos napisac ale nie mialam sily :) wiecie co dopiero dzisiaj sie skapnelam ze te blizny ktore ja mam to sa jakies duze :P ale nie przeszkadza mi to :D tzn. tak przynajmniej w lustrze wygladaja :D ale i tak nie chodze w spodniczkach ani w krótkich spodenkach wiec i tak nie widac :D a czy duza stopa moze miec wplyw na bole kostek ? tak pytam z ciekawosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam dziś o rezonans i może naprawią do poniedziałku, ale pani nie może zagwarantować czy to nastąpi akurat wtedy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to ma coś wspólnego. Kacha, mogłabyś dać fotę swojego kolana i tych blizn? Dlaczego myślisz, że sąd duże? Widziałaś u kogoś mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nauczycielka od w-fu ma chyba mniejsze... ale moze mi sie zdaje ale trzeba przyznac ze sa widoczne... :P no i zastanawia mnie ciagle na jedna podwojna blizna :P wysle zaraz fotki.. nie sa super jakosci bo robione telefonem ale moze da rade cos zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha ta powodojna blizna to norma:) tez taka mam bo to zostaje tak po wyciagnieciu szowo chyba wiec juz sie nie zastanawiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co normalnie przez te zmiany w sluzbie zdrowia u mnie w szpitalu zamkneli rozne poradnie nie wymienili akurat ortopedyczniej ale ja napewno tez zamkneli bo w gazecie takie cos napisali \"Nie pracuje już część przyszpitalnych poradni, w tym tak ważne, jak chirurgiczna i laryngologiczna.\" znowu mnie ominie wizyta chyba ze do 24 stycznia wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianin76
Kacha 111: nie zastatawiałaś się nad zmianą kliniki i lekarza?? Może inne szpitale i poradnie w Łodzi są lepsze i pewniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×