Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No wlasnie myslalam ale nie mam do kogo isc... jest w lodzi szpital ortopedyczny na przeciwko manufaktury chyba ale tam podobno sie bardzo dlugo czeka na wizyte i bylam tam raz nawet i jakos mi sie oni nie spodobali... :/ a dzisiaj wyczytalam ze juz sa otwarte wszystkie poradnie w CZMP bo lekarze dostali podwyzki :) wiec przyjma mnie... chyba ze znowu sie cos stanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja niestety cierpię, a właściwie nie bo to sama przyjemnośc w tych okolicznościach, na brak czasu. Ale od wtorku wszystko się zmieni i znowu będe tu zagloądać, mam nadzieje, że wybaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianin76
Kacha111: czy jesteś w satnie leczyć się prywatnie? Jeżeli tak to znam doskonałą klinikę, ale tam na wszystko czeka sie dosyć długo:/ Jedyne wyjście to leczenieprywatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle wkurzyłam się na łacinie, a potem napisałam kolosa z angielskiego ;) będe miała teraz ciężki tydzień: jutro kraków, w poniedziałek nowy sącz, wtorek katowice, czwartek-piątek katowice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie się napodróżujesz:D Wszystko w celach edukacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sącz w celach diagnostycznych- naprawili rezonans :D pani mi proponowała nawet termin na dziś albo jutro, ale mam inne obowiązki, więc się umówiłam na poniedziałek. a reszta czysta edukacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu się doczekałaś. Długo się tam czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, nie opłaca mi sie jechać drugi raz, a tak przynajmniej pójdziemy sobie na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś pojedziesz. Ja jutro wyjeżdżam na urlop do Czech, nie narty oczywiście:D Relaks przed artro. Przyda się te kilka dni. Mało co bym nie przegapiła:D myślałam, że to tydzień później. Dobrze, że mój man zajrzał w kalendarz i zdążyłam potwierdzić. Nic to do mnie nie dociera, hehe, może jeszcze zrezygnuję? Ok, muszę nas jeszcze spakować i idę spać bo padam ze zmęczenia. Jeszcze jutro postaram się wpaść przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życze super udanego wyjazdu, bo jutro mnie nie będzie. A na narty wybieram się jeszcze w tym sezonie, o ile pokonam bariere psychiczną w postaci strachu przed bólem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter. Zycze udanego wypoczynku :) Ale jestem obolala... :P po w-fie :) babka dala nam niezly wycisk i w dodatku mam gimnastyke ktorej nie znosze i przy ktorej mnie wszystko boli...;P i tak polowy cwiczen nie robilam...:) heh.. ja to mam dobrze... mowie ze czegos nie chce robic bo mnie cos boli a nauczycielka sie na to zgadza... czasem sama mi nie pozwala niektorych rzeczy robic nawet jak jeszcze nie zaczelam :) Moj wujek załatwi mi chyba jakiegos kolejnego lekarza... tym razem w brzezinach :) w ogole nie wiem nawet co to jest za specjalista ale ma moj tata sie dzisiaj dowiedziec (razem pracuja) wiec moze sie tam wybiore:) moze w przyszlym tyg. pojde do tego rehabilitanta ... Ciekawe co zrobi jak mu powiem ze laser nie pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter udanego wyjazdu życzę:) Odpocznij sobie porządnie:) A na kiedy masz termin artro? Kachca z tym w-fem to fajnie masz:) Megusia kiedys pewnie jeszcze pojeździsz sobie na nartach, zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19martusia89
Kacha 111: leczysz się w łodzi??? ja też się tam leczyłam i jestem zadowolona z rezultatów. Gdzie chodzi na rehabilitację?? Również do CZMP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fizykoterapii w CZMP bylam w tamtym roku na ultradzwiekach i czyms tam jeszcze :) a teraz chodzilam na Ogrodowa prywatnie bo teraz nie dostalam od lekarza z CZMP skierowania na fizyko. tylko od rehabilitanta z Aleksandrowa :) tez leczylas problemy kolanowe?? kto Cie leczyl i wyleczyl ?? :) No ja ogolnie tez jestem zadowolona bo przynajmniej probuja cos ze mna zrobic ale dobijaja mnie te kolejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19martusia89
Ja leczyłam się w kilinice na kopernia... bardzo dobra opieka lekarska tylko, że wszystko prywatnie:/ Każda wizyta, zastrzyk, rehabilitacja i zabieg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie troche kasy wydalas ale jezeli Cie wyleczyli to napewno sie oplacalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie troche kasy wydalas ale jezeli Cie wyleczyli to napewno sie oplacalo :) A co Ci robili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19martusia89
miałam 3 artroskopię:/ wycinali fałdy, i zrobili porządke z łękotkami:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×