Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Do Piłkarz: Też mi się wydaje, że nie trzeba będzie nic nosić.Zbyt mała rzecz. Megusia, wysyła nie wysyła:D:D:D:D No świetny tekst:D Co to się robi z tymi postami? Ty już po wizycie u mózga? Kacha, lepiej sobie odpuść takie obciążające ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter nie wiem czy dobrze studia zawale..narazam tez swoje zdrowie tymi tabsami no ale trudno nie mam wyjscia:) a planujesz chodzisz na rehabilitacje gdzies?? po zdjeicu szwow?? bo ja od tygodnia po bede juz chodzic najpierw lekkie jakies wiadomo a potem juz ostro:P mam nadzieje ze to zniecuzlenie tez jakos zniose dzieki za opis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila przez przypadek znalazlam moje kolejne 3 zdjecia RTG kolan :P wiec teraz juz mam 7 xD i tak w-fie polowy cwiczen nie robie a tak naprawde to druga polowe nie powinnam robic... :P ale u mnie jest na luzie bo mowie babce ze nie zrobie czegos a ona mi daje spokoj xD Dzisiaj sie ze mnie smiala ze mnie wszystko boli ale i tak chce cwiczyc... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten przepis xD ----szklanka mąki----łyżka miodu----łyżka soli----łyżka oliwy----ząbek czosnku rozgnieciony----2cm maści rozgrzewającej+ odrobina wody [konsystencja ciasta na pierogi]Rozwałkować i przyłożyć na noc; w dzień trzymać w lodówce przez 4 dni; po 4 dniach wyrzucić i zrobić nowe i powtórzyć cykl przez 4 dni i potem jeszcze raz zrobić i przez 2 dni; w sumie 10 nocy z ciastem na kolanach; po tym czasie wizyta u tej pani jest zalecana. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma się co śmiać. A nóż zadziała ten przepis? W końcu kiedyś tylko tak sie leczyli... Megusia, Mózg zaliczony już??:D Kacha, a ty kiedy do lekarza sie wybierasz? Sandra, dlaczego nie chcą ci dać ogólnego znieczulenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak powiesz, że nie chcesz w kręgosłup to nie mogą cię zmusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez wyprobuje moze juz jutro :D ja do lekarza ide w nastepny czwartek czyli 24 stycznia...:) i mam zamiar sie jeszcze niedlugo wybrac do rehabilitanta no i chbya pojade do tej pani co dala ten przepis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u mózga, ostrzyknęłam łokieć i boli jak cholera :/ dowiedzialam się również, że jednak widział na artro chondro jak dotykał hakiem, ale nie była w bardzo złym stanie tak jak się wcześniej obawiał. mam właśnie czwartą entezopatie, tym razem przy przyczepie mięsnia krawieckego do kolca wyższego talerza biodrowego czy czegoś tam innego :/ zaczynam powoli wymiękać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsień krawiecki??? A co to dla ciebie oznacza? Wybacz, ale ten lekarz jest jakiś nienormalny. Tyle czasu utrzymywał, że nie było chondro i naraz postanowił ci powiedzieć, że jednak była???Paranoja. Jakim cudem udało ci się uzyskać tę informację????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam że byłam w krakowie i że zrobiłam rezonans :P nie powiedziałam natomiast co na nim wyszło i on mi wtedy powiedział o chondro heheheh :P a co do biodra to oczywiście oznacza to ból :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter wiem ze mnie nie zmusza nie podisze zgody i tyle:P ale oni takie zalezaja bo jest niby mniej inwazyjne czy cos tam:P pojde do elkarza to wam napisze co i jak;) megusia bez obrazy ale juz dawno mnie tez sie wydawalo ze ten twoj lekarz to jakos kreci..nie ufalabym mu wogole ale to juz indywidyalna sprawa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to brak odpowiedzialności i olewanie pacjenta. Wybierasz się do niego znowu? A nie mówił, który to stopień chondro? Po tym ostrzyknięciu mam boleć? Co się stało z biodrem. Coś z tym mięśniem? Naciągnięty? Boli cię biodro jak chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokady zawsze bola przez 1-2 dni a potem juz nic nie boli pzrze jakis czas:) i z tego co mowia lekarze to nie ma takiej opcji zeby bolalo bo to jest silnie znieczulaajce dziala na jakies tam receptory ale megusia twierdzi ze jej to nie pomaga wiec moze sa jakies wyjatki albo to nie na wszytsko dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie naciągnięty tylko przeciążony, już taki urok nadruchomych stawów :( teraz to ja juz w ogóle nie wiem na czym stoje, oprócz przemiłej wiadomości, że jest to moja ostatnia szansa na uniknięcie cięcia łokcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli blokady sa metoda leczenie to ja gratuluje...ale dobra ja ide sie uczyc bo sie za bardzo irytujeee papap:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a to biodro cię boli jak chodzisz czy siedzisz? Jak przeciążone, to powinno przejść, tak? Ja też znam jedną osobą, której steryd na początku pomagał na pół roku a teraz nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli jak chodze, leże czy siedze, ale na szczęście nie jest to jakiś straszny ból. też się irytuje, ale blokady są jednym ze sposobów leczenia łokcia tenisisty, więc w tym względzie nie moge mieć nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak ciągle boli to fatalnie. Jak śpisz to też? Megusia, po twoich doświadczeniach widać, że ortopedzi nie są w stanie ci pomóc w sposób żaden. Beznadzieja normalnie. Mogłaś jeszcze wydębić jaki stopień u ciebie niby widział. Szok normalnie, że tego nie napisali w rozpoznaniu na wypisie. Oby chociaż ten łokieć ci przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdził na koniec, że na tym etapie nie trzeba artro, stan kolana jest ciągle taki sam i na razie zero zastrzyków, bo skoro mi nie pomogły to szkoda kasy :/ hehe jak śpie to nie czuje, ale casem ciężko zasnąć, bo zostaje mi tylko mały niebolący fragment uda, bo część boli mnie od kolana a druga część od biodra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Megusia, kiedyś pisałaś,że bardzo ciekawe wydają sie te metody osteopatii czy jakoś tak? Może to by ci pomogło? Żałuję, że mi się urwał kontakt z tymi ludźmi Belgii, bo bym się teraz więcej dowiedziała. Ile kosztują takie ostrzyknięcia? Jak mi artro nie pomoże, to może o tym pomyślę? Choć jestem zdecydowanie na nie. Możesz spróbuj to ciasto od Kachy": D hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, zrób od razu ciasta jak dla wojska i cała sie poobkładaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że tak. 140 to by było ...dużo bardzo. Byłaś może kiedyś u neurologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×