Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Megusia a jakie te zastrzyki masz ?? moze te same co ja mialam :P bo moje tez takie tanie byly :) tylko szkdoa ze mi nie pomogly... nawet jakos bardzo nie bolalo wstrzykiwanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowo - diprophos. mnie teraz masakrycznie boli ta ręka i chyba nie powinnam pisac na kompie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, neurolog tez jakoś tam wpływa na stawy, nie? Nie no, jak ty zaliczyłaś neurologa w w dzieciństwie, to niezła jesteś. Może teraz by ci jakoś mógł pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja od zawsze chyba byłam z dysfunkcjami, wcześniaki jednak mają w życiu troszeczke gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdizula
Megusia ja tez wczesniakiem jestem ;) ale oprocz urazow to jakos po lekarzach sie specjalnie nie szlajalam, nic zlamanego nie mialam tylko szyta:) i to porzadnie, szalenstwo nie poplaca... jak Hinter woricla od rauz sie bardziej rozkrecilo... ja po feriahc wybeirma sie do lekarza ;) ustalic czy rkeonstrukcja cyz co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów hop, bo u mnie do pewnego momentu było ok, a potem poleciało wszystko na raz :/ i reumatolog orzekł, że są to skutki wcześniactwa - jak widać bardzo odległe, bo pojawiły sie po 20 latach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) dzisiaj mnie bola oba kolana ;o i bark i nadgarstek :P ja jak sie urodzilam to na cos bylam chora i musialam dosyc dlugo lezec w szpitalu ale to nie bylo chyba nic powaznego :) i pewnie nie od tego mam te problemy... chociaz moja siostra blizniaczka takich problemow nie ma a urodzila sie zdrowa xD nie ide dzisiaj do szkoly bo mam na 11 i koncze o 13;30 i w dodatku nie mam lekcji tylko robie za sztuczny tlum na konkursie jakims wiec nie chce mi sie siedziec tam... tym bardziej ze jak dlugo siedze to mnie noga potem boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_chłopak91
Według Was co jest poważniejsze: wycinanie błon maziowych czy shaving chrząstki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak mnie boli ta ręka, nie moge jej wyprostować :( mam nadzieje że to chwilowe i warto tak cierpieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chłopak, Ja nie wiem co gorsze, chyba jednak shaving, bo wtedy masz mniej chrząstki, fałd maziowy to zawsze niepotrzebny nadmiar. Co ty Megusia sądzisz? Normalnie fajnie być na chorobowym:D Ćwiczonka idą coraz sprawniej. Ale o kulach ciężko się funkcjonuje. Nic nie mogę przenieść. Kacha, to ciasto pewnie nijak wpływa na lek przeciwbólowy. Megusia, niekoniecznie od wcześniactwa tak masz. Lekarze pewnie tak mówią, żeby coś powiedzieć, a zapewne nie mają pojęcia od czego tak masz. Może jakiś inny mózg cię wyleczy. A u tej pani reumatolog zamierzasz jeszcze kontynuować leczenie? Mówiła, że zaradzi twoim problemom, nie? Magdziula, widzę, że mnie godnie zastępowałaś jak mnie nie było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i niekoniecznie, ale ona ma więcej takich pacjentów-wcześniaków z tymi samymi objawami, a ponieważ w innych wypadkach to występuje rodzinnie (u mnie wszyscy są ok) to oznacza, że mutantem jestem tylko ja hehe zrobie jeszcze densytometrie i potem chyba dam sobie spokój ze wszystkimi lekarzami, bo oni potęgują tylko moją frustracje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaniechanie wizyt lekarskich cię uzdrowi jak to całkowicie olejesz:D Nie masz dziś żadnych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się. Taki kawał jechać też by mi się nie chciało. Skoro lekarze nie potrafią pomóc, to lepiej sobie kasę na coś innego wydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko byłabym skłonna zapłacić dużo byle sie tego pozbyć, bo im jestem starsza tym gorzej :/ ale nie ma sie co użalać, bo inni mają dużo gorzej, trzeba się przyzwyczaić i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, inni to naprawdę mają straszne problemy, o których nam się nawet nie śni, że istnieją. Z drugiej strony trzeba jednak wierzyć, że ktoś ci kiedyś pomoże. Ale to chyba nie będzie twój mózg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedakowi sie juz pomysły skończyły hehe w gruncie rzeczy to on jest niezły (a mam już spore doświadczenie w kwestii ortopedów), ale wczoraj to już przegiął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie podanie informacji co się okazało w czasie zabiegu jest nie do pomyślenia. No ale jeżeli nie ma lepszego w zasięgu ręki to co zrobić. A ten z Krakowa nie wydaje się jednak lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 razie trudno ocenić, poza tym jest 2 razy droższy i nie ma co liczyć, że się człowiek dostanie na jakiś zabieg z nfz bo wszystko robi prywatnie :/ hehe a on wszystko chętnie by pokroił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie życie:D OK, "idę" dokończyć obiad dla rodzinki, a to jest teraz bardzo trudne zajęcie.:D Teraz doceniam jak to dobrze mieć chociaż w miarę sprawne nogi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter tylko nie przesadzaj z przyprawami bo pamietam jak moj tata robil grzybowa na swieta i tak jakos mu sie bardzo przechylilo opakowanie z pieprzem i wszystko wlecialo i w ten sposob mielismy bardzo piekace swieta ;P ale i tak nikt nie zjadl tego tylko sprobowali troszke ale jak zeby nie bylo tacie przykro to zjadlam razem z tata ten caly garnek zupy... akurat lubie ostre rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia cicho bo Hinter odpoczywa,kache gdzies wciagnelo:P a ja zalatwiam wszytskie sparwy zeby zdayc pzred arto:P dzis pisalam egzamin zajelo mi to cale 10 minut:D hehe jestem z siebie dumna;P ale na efekty musze jeszcze poczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha robilas to ciasto?? bo ja jzu dzis nie mam sily jutro rano bede je robic wiec chcialam jakies praktyczne porady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia nawet mnie nie strasz, ze na poczatku tez bylo ok;P w koncu mam 18 lat to moze juz by sie zaczelo objawiac, poza kolanem i szyciami i tylko z racji kontuzji ;P nic sie nei dzialo.... wiec jestem mimo wszytsko dobrej mysli, musze tylko skonczyc sprawe kolana, tzn pewnie ta rekonstrukcje, wlasnie zamierzam sie wybrac do tego dr Kukiełki, on by tylko kroil? czemu tak myslisz.... ale w sumie skoro nie robi na nfz to nie wiem ;/ :( ehhh zobacze, po feriach sie wybiore :) mam nadzieje, ze sie nie rozlece na nich, ubezpieczenie wieksze jest, bo prawdopodobienstwo niestety duze, ale dam rade! :) po feriahc pojde do lekarza i ustale co i jak ;) w ogole to chyba jestem jedyna z problemem i z wiezadlami i lakotka itd, ale coz jak rozwalic to porzadnie ;/ Hinter:) myslisz, ze cie zastapilam.... chyba nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×