Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No, ciągle tylko my dwie. To mów co słychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane co tam? Wróciłam i się nie połamałam:P Rozpisałyścier się troszke jak widze a ja przez następny tydzień w dalszym ciagu będę żadkim gościem:P Daję tylko znać że moje kolana w miarę dobrze, przetrzymały cięzkie warunki i nie narzekam:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od jutra zostajesz sama na \"gospodarce\", bo ja niestety wyruszam na Śląsk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem czy jutro wpadnę. Megusia, a cóż tak w poniedziałek wyjeżdżasz? Julcia, dobrze, że chociaż zerknęłaś do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wyjezdzasz w moje okolice:P ja wlasnie chcialam sie zpaisac na wf ale nie dosc ze mozna dopieor od jutra to jeszcze zadne zajecia mi nie pasuja do planu..;/ ja nie wiem jak oni to ukladaja:| nie wspomne o tym ze o siatkowce moge sobie pomazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie pasuje nic;/ a plan mam taki ze jak zaczynam o 8 tak koncze o 19 albo 20;/ tylko raz wtyg koncze o 14 nie wiem czy dobzre zrobilam z ta artro przeciez ja zawale semestrs nie mam szans:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co sie nie pzrestawiam a potem to nie wiem czy bede mial do czego wracac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz wrocilam ;) musze sie wlasnie wybrac do tego lekarza w sprawie rekonstrukcji ;) megusia poza tym ze w artromedzie to wiesz moze w jakim szpitalu pracuej dr Kukiełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje gdzieś podobno na pół etatu, ale nie mam pojęcia gdzie. w każdym razie w artromedzie przyjmuje tak często, że nie wiem kiedy pracuje w tym szpitalu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia napewnoe nie bede chodzic na cuzlenie z kulami ,,,,bo mi wstyd bedzie:P ja ide z soba pozradek zrobic po tych narciarskich wojazach:) potem wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie cuzje orkopnie tak jakby wszyscy na mnie patrzyli:(( nienawidze tego;/ zreszta jak ja bede busem z kulami jezdizc ..i zajecia raz mam w tym miejscu za chwile w innym wiec nie bede tak latac po k-cach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a ile mniej więcej będziesz musiała chodzić o kulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 tyg w stabilizatrorze + kule a potem to juz jak sie wyrobie z rehabilitacja..podobno to odemnie zalezy:) ale z miesiac po zdjeciu stabilizatora to pewnie ejszcze pochodze:(( chcoiaz wolabym np wcale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeleci. A do lekarza jeszcze idziesz? Przykurcz już zszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee juz nie ide na szczescie>.. przykurcz nie zszedl bo niby jak skoro nic z nim nie robie;/ ale na nartach nawet sie zle nie jezdzilo z nim;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, jak ty dajesz radę na nartach, to twoje kolano jest w całkiem dobrym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to zalezy:P gdybys je zobacyzla dzis po tych naratch to mzoe bys zmieniala zdanie:P hehe ale moze artto jest niepotzrebne skoro ja na natach jezdze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czymś się różni po nartach?:D Naprawdę chyba to zbędny zabieg u ciebie. A chodzisz normalnie czy utykasz czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×