Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Mnie akurat nie obiecywali na 100%. Wręcz powiedzieli, że nigdy już nie będzie jak zdrowe kolano, tzn. że czasem może mnie zakłuć. Póki co ból odczuwam od czasu do czasu, ale inny i chwilowy i okolica blizn jest bolesna jak dotykam, no ale dopiero jest miesiąc po artro. Teraz trzeba o nie dbać, żadnego forsowania. Jedna pani mi mówiła, że 10 lat od zabiegu miała spokój, ale potem jej się nart zachciało i problem powrócił. Jak tak się czeka w poczekalni, to się dużo od ludzi można dowiedzieć:D Każdy mówi co mu jest.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie konwersuje w poczekalni, ale czasem na rehabilitacji mimowolnie musze być słuchaczką takich opowieści hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do artro, to jakby mnie czasem zakłuło, to uznałabym to za wielki sukces, naprawde :) tak mam w prawym i jestem z niego calkiem zadowolona i chciałabym doprowadzić do takiego stanu to nieszczęsne lewe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, ze tak jest. Ja się też nie nie spodziewam całkowicie bezbólowego funkcjonowania. Ale oby tylko było lepiej. W końcu o nie była rekonstrukcja więzadeł. A jak biodro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biodro boli coraz częściej i coraz bardziej :/ ale kiedyś nie bolało przez 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe 2 dni? No, no:) To może wspomnij i o tym mózgowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg już o tym wie, powiedział że nie chce na razie prześwietlac tego biodra. Uwielbiam to jego \"na razie\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, o to chodzi. Ale to w końcu lekarz i wszystko już widział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.Przecież trzeba by tylko odsłonić wystającą kość i tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia to jak ty do gina chodzisz;p aprops sjest taka bielzina wiazana z boku na sznureczek:P moglaby sie przydac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole wpadlam sie pozegnac jutro po wizycie zaraz wyjezdzam:) wiec 3majcie sie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by się mózg zdziwił na widok takiej bielizny ze sznureczkami:D hehehe. Takiej pewnie za często nie ogląda:D Sandra, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewa mocne teksty, ale już sie przyzwyczaiłam hehe czasami aż nie wiem co powiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeju:D Chyba nie powinien przeginać:) A jakie np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to sobie wyobrażam:D Chyba.:) Megusia, chyba tylko we dwie zostałyśmy na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu popilnujemy dobytku:D Jest w dobrych rękach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×