Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

osobiście uważam, że to badanie nie jest mi potrzebne, bo nerw łokciowy znajduje się po przyśrodkowej stronie łokcia, a mnie boli boczna :P no ale przeciez cóż tu znaczy moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy ile parametrów badają, bo w tej tabelce, w której to wyczytałam było klika różnych i ceny od 50 wzwyż za każdy, ale im taniej tym lepiej :D a i tak musze jechać do Krakowa albo do Rzeszowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytalam skrajne opinie na temat tego badania począwszy od takich, że jest bezbolesne, inni twierdzili, że nieprzyjemne, a jeszcze inni, że same łzy płyną, bo tak boli. a jaka jest twoja opinia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się robi a w sumie niewiele pomaga...choć ja nie mogę, póki co, narzekać. Sandra, dalej o kulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trcohe boli ale w prownaiu z punkcja to nic:P nieprzyjmene uczucie ale lzy to chyba nie poplyna:P chyba ze ze strachu dalej o kulach a jutro podobijam uczelnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam robić takie zbędne badania i włóczyć się po innych miastach, tracąc na to cały dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie wynik będzie dobry o czym pewnie wiesz już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ortopeda powiedział, ze wystarczyłby rezonans, bo nie mam żadnych objawów uszkodzenia tego nerwu i nawet zgodził się z moją tezą, że nie mam po co iść do neurologa, bo i tak nikt mi raczej nie da skierowania na to badanie bez objawów neurologicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie obłęd. Aż trudne do uwierzenia. Nikt nie pomaga tylko wymyśla. Chyba sama sobie lepiej pomożesz niż ci wszyscy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to na rezonans też kręcił nosem :P i powiedział, że skoro pani r. sobie chce robić takie badania to powinna sama zadbać o skierowanie na nie, a nie on :P wkurzylo mnie to wewnętrznie, bo w końcu leczy mnie na to już 13 miesiecy i jakoś zdrowa nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wszyscy są chorzy. Pewnie oczekują, że pacjent sam za wszystko zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, ja by się chyba czuła na maksa winna, że wyłudzam coś ci mi się należy. Normalnie poniżanie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego pani r nie dała ci skierowania? Też przecież może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo do niej też chodze prywatnie, a poza tym , co ich to obchodzi skąd ja wezme skierowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak nie pomagają to chyba z tym lepiej żyć tak jak jest a kasy i nerwów nie będziesz tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już chyba sama wole sobie zasponsorowac ten rezonans, przynajmniej będzie bez łaski, ale skierowanie i tak musze mieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony, skoro już tyle razy miałaś usg tego łokcia, to chyba MRI nic nowego nie wykaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r. twierdzi, że usg nie pokazuje dokładnie rodzaju uszkodzenia oraz rozległości, a żeby planować cokolwiek trzeba wiedzieć jak działać, no chyba że chce być kaleką, a usg też robiłam na jej zlecenie i wtedy akurat było ok że pani doktor sobie życzy usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak naprawde to chyba można liczyć tylko na swoją kase, bo jeśli chodzi o skierowania na badania to wszyscy nagle robią się bardzo oszczędni, jeśli to skierowanie ma być nie z prywatnego gabinetu. przykre, ale prawdziwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wszyscy domagają się kolacji, więc idę póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×