Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hey kobietki:) ja dzis ledwie zyje kolano fatalnie a ogolnie to padam ze zmeczenia:(( kacha zleci nawet nie bedziemy wiedziec kiedy ja to juz zaczynam panikowac bo sie boje tej rekonstrukcji:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sadze ze zleci... :D Sandra nie martw sie... bedzie dobrze :) Ja bym wlasnie przed chwila sie polamala na schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jedenj strony dobrze ze zleci bo wreszice bede pomykac o wlasnyh silacha le z drugiej znowu to wszystko pzrechodzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to co ty robiłaś????:) Sandra a tobie robią łąkotkę i rekonstrukcję czy jeszcze coś innego planują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szlam sobie do sklepu i jak schodzilam po schodach to po ostatnim schodku byla wycieraczka i sie na niej poslizgnelam :P zreszta nie pierwszy raz... chyba ja jutro wieczorem jak nikt nie bedzie patrzyl wywale i juz nikt sie nie poslizgnie :P :D To Tobie Sandra tej lakotki nie zrobili ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lakote i wiezadla chyba ze do tego czasu cos jeszcxe mi pojdzie chcoiaz nie wiem czy wogole jest tam cos co moglby jeszcze zastarjkowac:P ja ide spac dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wczesnie ostanio chyba proawdze zbyt inensywny tryb zycia;//albo dopadlo mnie pzresilenie wiosenne bo normlanie zasypiam przed kompem:P ale ja wychodze z domu o 6 wracam ok 20 dla mnie to za duzo:( 3majcie sie i nie piszcie za duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od jakiegoś czasu jestem dość zmęczona i śpiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wymowny tekst, Megusia:D Jak zdróweczko? Czy w końcu coś nowego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesia stopka xD ale nazwa... zapomnialam ze takie cos jeszcze istnieje :D bo ostatnio myslalam nad smiesznymi nazwami roznych schorzen ktore sa najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym zapomniałam. Nawet nie pamiętam co to.:) A jak to się objawia i gdzie dokładnie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest miejsce przyczepu między innymi więzadła MCL i mięśnia krawieckiego (przyśrodkowa część kości piszczelowej), a objawia się jak zwykle kłującym bólem i wrażeniem, że wszystko jest za krótkie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się prostuje noge, to czuć takie napięcie więzadła pobocznego, takie dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to chyba sobie mniej więcej wyobrażam. Dobra, idę spać, bo padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie oki.... noga mnie troche boli bo gralam dzisiaj w pilke :P zapoznalam sie z taka dziewczyna ktora tez lubi pilke nozna i dzisiaj z nia gralam :D nawet chciala mnie zabrac do siebie do klubu zebym sie zapisala znowu ale narazie nie moge... :P i powiedziala ze jak bedzie ze znajomymi szla grac w pilke to mnie zabierze i wymienilam sie z nia numerem gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo no to fajnie mialas:) ja dzis kolankowo w sumie bez zmian :) ale tak nie boli jak wczoraj na szczescie:) tyle ze naoogladalam sie na you tube jakichs filmikow o kolanach i az mi sie niedobrze zorbilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×