Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

zrobiony tylko opis odbiore jutro bo i tak musze odebrac wyniki z krwi a dzis juz nie mialam czasu tam podjechac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie może w tym tygodniu zbiore do krakowa i zrobie przynajmniej na razie to emg, dzwoniłam też o rezonans, ale nie trafiłam na ten oddział co trzeba, a ponieważ była już 20 to w tej ich bodajże 3 klinice nikt już nie odbierał, więc nic nie załatwiłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w tym roku ostro ruszyłyśmy z naprawami. Aż wrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już plus. Ale naprawdę idziemy jak burza. Artro za artro, badania, MRI, EMG. wizyty:) Ja póki co najskromniej i oby tak zostało. Ale wam bardzo kibicuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar jeszcze przed wakacjami zakonczyc renowacje:P hehe i wrocic do czasow swietnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter najskromniej to jest u mnie:P Wybaczcie, że ostatnio nie jestem tu najczęstszym gościem ale nie bardzie mam czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, u mnie tez jest bardzo zadowalająco:) Megusia, ja nie narzekam. Tak, oszczędność jest. Ale najlepszy i tak jest komfort kolana:D Tylko muszę na nie uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja nie dość że nie mam komfortu to jeszcze z torbami pójde i zostane wydziedziczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Megusia, tak źle nie może być. Rodzina to rodzina:D Sandra, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a dziś prawie wlazłam w mojego ortopede, bo mi sie zachciało iść na skróty przez teren szpitala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakieś przeznaczenie:D A po co byłaś w szpitalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam w szpitalu, tylko sobie szłam na skróty i akurat wyszedł zza zakrętu. na szczęście szedł z innym lekarzem, więc się nie zatrzymał, bo jakoś nie miałam ochoty na pogaduszki, bo mam FOCHA hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zawsze raczej tak nie będzie, choć je oszczędzam, tylko umiarkowany ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam focha po ostatniej rozmowie na temat rezonansu :P nie lubie jak mi ktoś robi łaske, może jestem przewrażliwiona, ale tak to właśnie odebrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to cię akurat rozumiem. Barany jedne i tyle. A końcu masz to skierowanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj no to niedobrze. Z tego co pamiętam to u mnie nie ma takich kolejek... Aczkolwiek u mnie nie najchętniej wypisują skierowania na MRI z tego co słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nigdzie nie chcą dawać skierowań na MRI, chociaż z kolanem poszło mi gładko, ale ten lekarz jest znajomym mojego taty. teraz jak poprosiłam swojego to był niezbyt chętny, no ale w końcu to tylko prawa ręka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×