Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No to przynajmniej pomógł ci na trochę...co przy twoim trenowaniu chyba jednak było długo:D Na chrząstkę ma niby pomagać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi te zastrzyki w sumie niewiele pomogły, przynajmniej bólowo nie odczułam zmiany. ortopeda najpierw twierdził, że jest dobrze, a po około 3 miesiącach powiedział, że jednak te zastrzyki nic nie pomogły i mnie skierował na artro :/ a co do odnovitu to ma taką samą dawke jak arthryl, więc nie wiem czy jest sens ładować się w takie koszty. gdzieś nawet wyczytałam, że jest odpowiednikiem arthrylu. moim zdaniem na glukozamine nie warto wydawać tyle kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko ze ja je juz dawno bralam zaraz po artroskopii:) ale nie zaluje pewnie dzialay jeszcze dluzej niz mnie mniej bolalo:) moim zdaniem to sa dobre preparaty:) ide spac bo dopiero z imprezy wczorajszej wrocilam niedawno:P dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... no ja mialam operowane to kolano ktore mnie krocej bolalo :D i teraz mniej :D A co do glukozaminy to zaczelam wczoraj znowu brac razem z tatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ktoś kiedyś mówił, że tego preparatu na P... trzeba wziąć 3 opakowania aby pomogło coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze 1000 wersji. Wracając do zastrzyków i glukozaminy, należałoby w takim razie uważać, że jeżeli lekarz przepisuje najdroższy preparat, to robi to w celach korzyści finansowych a nie dlatego, że jest najlepszy... Z drugiej strony Arthryl jest zarejestrowany jako lek a na wszystkich innych glukozaminach pisze suplement diety. Poza tym, osobiście jakoś nigdy nie wierzyłam w glukozamine. Może dlatego, że spodziewałam się ustąpienia bólu. Tymczasem lekarz mi powiedział, że na ból to nie działa. Jak zawsze pacjent wychodzi najgorzej... Kacha, a jak tam kolano twojego taty? Mam do was jeszcze pytanie. Czy wy też macie takie zgrubienia pod dolnymi cięciami po artro? Moje się już dużo zmniejszyły ale ciągle jak porównuję do drugiego kolana, to są jednak widoczne te buły. Jak to wygląda np: w rok po artro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jak to się stało, że miałaś najpierw operowane kolano , które było w lepszym stanie?? Zwykle robi sie na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do leków to zależy też z jaką firmą współpracuje lekarz, a wiadomo, że za wypisywanie tylko danego leku lekarze mają korzyści finansowe/wycieczki/prezenty. Ale ostatnio się zdziwiłam, bo byłam gotowa powtórzyć serie tych zastrzyków (tylko 5 a nie 3) i ortopeda powiedział, że szkoda kasy skoro już raz mi nie pomogło. moja blizna po artro jest malutka i płaska, ale to już ponad 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, akurat nie chodziło mi o blizny tylko o okolicę wokół blizn. Takie wybrzuszenie, jakby w środku były poduszki. Ale popatrzyłam teraz na foty od Kachy i ona też tak ma, przynajmniej na tej focie. Przez to kolano jest jakby grubsze po bokach. To już 1,5 roku od artro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak jak u Kachy na tym zdjęciu, tylko mniejsze. Liczę, że czas wszystko załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to powoduje dolegliwości bólowe??? A jak tak dolegliwości łokciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt moge klęknąć na tę noge, czasami boli też przy kucaniu :/ a łokieć boli, wrócił już do swego normalnego standardu bólowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co dalej z tym łokciem planujesz? Jednak zabieg czy nie? Chyba tak w nieskończoność nie będziesz funkcjonować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze co pokaże MRI, no i nie wiem jak z ewentualnymi terminami, chciałabym sie wyrobić do października, ale to chyba mało prawdopodobne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biodro nawet ok, myślałam, że będzie gorzej po tym aerobiku :) za to kolana pozostawiam bez komentarza hehehe :P u mnie w szpitalu terminy są za 5 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba kolana? Tzn. tak samo bólowo czy gorzej? A kiedy znowu aerobik? Kiedyś miałaś chodzić na jakieś ćwiczenia na kręgosłup chyba, nie? Chodziłaś, bo coś nie kojarzę:D Jak 5 miesięcy to byś musiała już mieć termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam sumiennie :) kolano lewe boli baaardzo, prawe tylko w przedziale przyśrodkowym, co znacząco utrudnia mi kucanie (nieszczęsna gęsia stopka :P). a aerobik w środe i potem znowu zakwasy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubiłam zawsze aerobik, jednak po artro sobie odpuszczam:) I też żyję. Aczkolwiek muzyka kusi do szybkich podskoków:D To co bardziej boli to jest to po artro czy to drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po artro, drugie boli mnie stosunkowo rzadko i właśnie zwykle od strony przyśrodkowej, a to po artro boli mnie codziennie :/ zmykam chwilowo, bo jade do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×