Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

strasznie mi sie nie chce jechac, ale kiedyś i tak będę musiała się zebrać, więc postanowiłam, że zrobie to w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zrobić co zrobić i mieć to z głowy. Masz iść do R. z tym wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale dopiero jak zrobie rezonans, bo nie chce mi sie chodzić 2 razy, a najpierw pokaże ortopedzie, bo i tak musze iść po skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego wyniku emg nikt nie widzial bo akurat zmienialam lekarza:) ale chyba wszystko z nim ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) myśle, że nie będzie źle, chociaż pewnien zapoznany w pociągu student medycyny stwierdził : "EMG? uuuu nie zazdroszcze ci, niefajne badanie" heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle Sandra, hehe. Lekarze coś zlecają a potem nikt tego nie ogląda:) Przy was się nauczyłam co to EMG , te kody i wiele innych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) troche nie pisalam bo mialam problemy z netem... heh nadal mam :D ale przynajmniej na PC jest net :) U mnie bez zmian... czli noga boli jak bolala :) ze mna na w-fie cwiczy taka dziewczyna ktora ma zerwane wiezadla i podwichajace sie rzepki no i jak gralismy w kosza (ja nie gralam bo babka mi zabronila :P) to sobie wlasnie wykrecila kolano..:/ do konca tygodnia bedzie w szpitalu no i potem jej w gips chyba wsadza... Moja pani od w-fu jest technikiem fizjoterapii czy kims takim i sie zna bardzo dobrze na kolanach (sama ma z nimi problemy) i sie zapytalam o to tajemnicze miejsce i ona powiedziala ze to moze byz cos z przyczepem czworoglowego czy cos takiego... A takto to co tam u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam urlop i tyle.:D Na kolano nie narzekam w sumie. Bywają momenty, że mam takie dziwne odczucie ale nie jest to ból bynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się podwichały rzepki na wf jak robiliśmy takie ćwiczenie: przysiad-wyskok-przysiad, itd. i babka zawsze patrzyła na mnie jakbym udawała, że mnie to boli (głupia @):P a dziewczynie nie zazdroszcze, ale to chyba mało odpwiedzialne z jej strony, że ćwiczyła w takim stanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ale oszczędzam je. Żadnych podskoków, biegania itp. Tylko umiarkowany ruch. Nieciekawie musi to być z takimi podwichającymi się rzepkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jakby się zwichały, bo po podwichnięciu chwile nie można wyprostować nogi, a potem piękny strzał, pare minut bólu i po sprawie :) kiedyś tak sobie załatwiłam moje zdrowsze kolano jak się przekręcałam z boku na bok w łóżku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kolano boli nawet w spoczynku... Jej sie to juz nie pierwszy raz zdarzyło... lekarz chce ja kroic ale ona nie chce a jest w takim stanie juz chyba od 4 lat. A ona to zrobila tak ze biegla i skrecila w prawo ale kolano zostalo z boku... tzn. rzpeka. i ona wlasnie nie mogla wyprostowac ani nic zrobic i strasznie ja bolalo i krzyczala z lzami w oczach zeby jej pani nastawila rzepke... no i jej nastawila... i potem ja pogotowie zabralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram... byłam na aerobiku i ledwo żyje heheh a wystrzelałam się chyba za wszystkie czasy, jestem nawet głośniejsza niż muzyka heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na pewno nie wstane z powodu zakwasów hehe a co do strzelania to moja siostra ćwicząca jakieś półtora metra ode mnie słyszała moje kolana hehehe a muzyka była naprawde dość głosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam za grosz kondycji, ale w sumie nic dziwnego jak proflikatycznie od lat lekarze zakazują mi wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×