Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Dużo pracy, jakoś nawet nie miałam sił siadać przed kompem:) Tera też już padam.:D Sandra, a wesele już teraz? Megusia, co nowego , co dobrego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nic nowego chyba, dużo się ucze ostatnio i chyba dostane od tego garba ;) łokieć mi się buntuje bo ćwiczyłam ostatnio na aerobiku z ciężarkami, jestem nienormalna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka akurat całą kasę jaką dostali na wesele wydała na spłaty kredytów jakie zaciągneli aby to wesele zrobić. No i w sumie ani kasy ani prezentów. Megusia, jak ćwiczyłaś z ciężarkami, to łokieć wnioskuję jest w dobrym całkiem stanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w niecałkiem dobrym stanie, a od ciężarków w jeszcze gorszym :P ale nie chce być jak jakaś sierota, wszyscy ćwiczą to ja też ;) i rozgrzeszam się, że na rehabilitacji też mi dawali ciężarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to umieć się pocieszyć:D Wymyśliłaś co dalej z tym łokciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw rezonans, potem pewnie inni za mnie zdecydują ;) ale jedno wiem, dłużej nie chce hodować tenisisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba inaczej się nie da, trudna raz się pomęcze i będzie spokój, bo jak widać leczenie zachowawcze tu już nic nie da :/ no chyba że MRI wyjdzie super ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wtedy niewiadomo czy jest ok czy rezonans nie pokazał hehe ale przynajmniej na usg w razie czego można uwidocznić obrzęk tkanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to się musi przecież rozwiązać. Póki co muszę uciekać. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , w ten chyba piękny dzionek:) Dziś planuję bardzo długi spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weselu super:) bylo naprawde pieknie i az mi sie samej wesela zachcialo:P kurcze chyba bede musiala o tym pomylec hehe:P kolano troche dokucza ale mialam przy sobie lod w sprayu i ciagle psikalam wiec moze nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przynajmniej nie musiałaś ciągle siedzieć a to już duuuuuuuży plus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×