Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

tak, to znaczy nie tak dobre jak na koniec 8 klasy, jak mi oddali papiery z LO to myslałam, że się udusze ze śmiechu, jak zobaczyłam 6 z fizyki hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe przymozdzone xD a powiedzcie mi jakie moga byc objawy zapalenia kaletki nadrzepkowej ? czy w ogole jest to mozliwe ? :P Mojego tate znowu bardzo kolano boli i nie moge sie z nim dogadac ale chyba go drugie zaczelo bolec... ale nie da sie mu przetlumaczyc zeby poszedl do ortopedy... mimo ze go boli juz kilka miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, ja oczywiście nie wiem ale pewnie ból. Dlaczego nie chce iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś zapalenie kaletki podrzepkowej, objawy: ból, opuchlizna, rzekome zaczerwienienie (którego nie zaobserwowałam :P) i problem z wyprostem kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa no tak :D to niezle te oczy musisz miec :D bo twierdzi ze nie ma czasu bo musi pracowac a i tak wiem ze by mogl sie zwolnic bo ma bardzo wporzadku szefa... ale moze sie boi... on w ogole nie lubi chodzic do lekarza... on kiedys dwa tyg. zzapaleniem pluc chodzil dopiero poszedl do lekarza jak juz prawie odlatywal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa... a czy ta kaletka podrzepkowa znajduje sie od strony przysrodkowej kolana czy z zewnetrznej...? czy moze gdzies jeszcze indziej... bo moj tata ma tez problemy z wyprostem... a kiedy moga sie takie objawy nasilic ? czego nie powinno sie robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziała, ze raczej na środku pod więzadłem rzepki, ale od przyśrodkowej jest kaletka maziowa przy waszej ulubionej "gęsiej stopce" (swoją drogą ją też już miałam w stanie zapalnym z wysiękiem ;) ) trzeba dać nodze odpocząć, nie kucać, nie przeciążać, smarować maścią, ewentualnie brać tabsy. mi to nakłuwali i ostrzykiwali sterydem, bo po dwóch tygodniach smarowania się nie wchłonęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu to ciagle mowie... i wszyscy mu to mowia... ale on i tak swoje... ja mu juz tyle rzeczy wymyslilam co mu moze dolegac i nawet tego sie nie przestraszyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata jak mial chwile spokoju nie przeciazal nogi to go mniej bolalo i tez jak smarowal kolano nie wiem czy nadal smaruje ale ostatnio znowu zaczal ciezko pracowac przy tym kucac, kleczec i znowu zaczelo go bardzo bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to niedlugo :) i dobrze... im szybciej zleci czas do artroskopii tym szybciej beda wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i nawet ten sam lekarz mi bedzie robil co ostatnio chyba ze sie cos zmienilo i w srody ktos inny operuje :) ale za to wywiad ze mna bedzie przeprowadzal i badal mnie lekarz ktory mi w tamtym roku kostke wykrecil... :P ale jakos mnie to nie przeraza... teraz mu powiem zeby uwazal jak bedzie mnie badal :D ale ogolnie ten lekarz jest wporzadku i dobry jest w tym co robi tylko ze jest malo delikatny :D a ja mysle tak bo na wakacje czekam juz prawie rok :D czyli od poprzednich wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dawna nie mam, hehehe. Kacha, uczysz się jeszcze coś na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×