Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

wiem wiem jestem z siebie dumna:) ale duzo pracy mnie to kosztowalo...a jeszcze wieksza polowa przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwcześniej pójde w poniedziałek, chyba że doznam kryzysu i mama mnie zaciągnie jutro :P w sumie w środe ide do ortopedy, więc może jakoś doczekam, a może nawet już mi przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro w środę do ortopedy idziesz, to chyba lepiej do niego niż ogólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszystko jedno, ale do środy jeszcze daleko, a tak może dałaby mi jakieś zastrzyki i skierowanie na rtg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy warto, bo jak pomyśle, że będę musiała siedzieć tam 2 godziny, to od razu mi sie nie chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem jak tam uwazasz:) ja sie 3 razy nie zgodizlam na RTG i nie zaluje:) poskladali mnie na slepo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odmawiam, zrobiłam tylko tę głupią szyje, ale tylko dlatego, że pani mnie zaszantażowała hehehe w ogóle ona mnie tylko ciągle straszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo mam na kogo, a poza tym nie wiem czy tu jest jeszcze coś do zrobienia (oprócz łokcia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jakas dobra klinika np w wawie carolina?? jedna wizyta a konkretna :) a jesli nic sie nie da zrobic to nie chodzic po lekarzach bo tylko metlik w glowie robnia a zauwayzlam ze my sie tu tlyko jeszcze bardziej nakrecamy..:( ja juz doszlam do wnisosku ze nie warto o tym tyle myslec bedzie co ma byc ale zmienialam lekarza i wcale nie zaluje a tamten do ktorego chodzilam to u nas w regionie ,,slawa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie zastanawiające, że badało cię tylu lekarzy i żaden nie zauważył zerwanego acl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:) ale wreszcie trafilam na specjalistow:) no i wesz nie wiaodmo jak dlugo to wiezadlo jest zerwane mozliwe ze sobie je zalatwilam niedawno:) grunt ze juz wsyztko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, bo podobno mialam stabilne kolano podczas badania ciezko powiedziec bo nie znam sie jakie jest stabilne aa jakie niestabilne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie :D ja w tym czasie bylam w Leroy Merlin, Yusk, Castorama i Praktikerze :D Troche sie nachodzilam... :P Wlasnie chyba dam odpoczac nodze od opaski akurat teraz tylko 3 dni szkoly sa to przezyje bez opaski a w dodatku w-fu nie bede miala w ciagu tych trzech dni wiec dam rade... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a jakie mutacje mogą się zrobić od rtg? Jakby było takie szkodliwe, to by raczej wycofali, albo byłaby jakaś kontrola limitów, nie? Megusia, mi też się wydaje, że na dziwnych lekarzy trafiasz, w większości. Kacha, mam wrażenie, że co weekend obchodzisz 10 hipermarketów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno rocznie powinno sie wykonywac tylko 1 przeswietlenie!! ja mialam 6 swego czasu a oni mi jeszcze chcuelu robic przezciez im nie zalezy wazne ze odwala swoja robote;/ co do tych mutacji to one moga ale nie musza sie pojawic..nnie bede iopisuwac caleog cyklu chcoiaz to moj kierunek studoiow hehe :P bo wogole to sie wtracam a pytanie nie do mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, jak wiesz, to w skrócie powiedz. Przecież to temat dokształcający. A ja się tu najmniej chyba znam:D Faktem jest, że lekarzy to nie obchodzi wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Hinter ja co weekend laze po supermarketach i to w dodatku budowlanych :D ale jeszcze nie mamy calego mieszkania skonczonego i tak jezdzimy ciagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×