Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ale Wy sie cieszcie bo macie 3 miesiace a ja dwa :P ale zawsze dobre i te dwa... :) mam nadzieje ze nie bede miala zadnej niespodzianki w kolanie i jezeli nawet bede miala to mam nadzieje ze mi tego nie naprawia odrazu... bo bym chciala jakos milo spedzic wakacje a nie o kuli i rehabilitacjach... chociaz pewnie i tak nic tam nie bedzie... ale jak sobie pomysle jaka niespodzianke miala Sandra to stwierdzam ze rozne rzeczy moga byc o ktorych mozna nie wiedziec ze sie ma.. :P ale ja nie mam na szczescie zadnych objawow jakiegos wiekszego uszkodzenia typu lakotki czy wiezadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucze sie :P chociaz powinnam moze sie nauczyc jakis wzorow ale mi sie nie chce... jutro pod szkola sie zapytam kolezanki o kilka wzorow moze zapamietam je :D :P ja mam w rodzinie wieczna studentke :D ale nawet nie wiem na jakich kierunkach byla :D bo teraz nie chodzi bo urodzila nie dawno dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie duzo napislyscie to ja tylko dodam od siebie z tego co doczytalam bo wsyztkieog nie doczytlam:P mnie do MRI nigdy nie kazali brac rtg i nie postkalam sie z czyms takim u nas tzn nei zauwyalam zeby ktos mial a raczej fotki duze sa:/ co do lekow przeciwbolowych polecam TRAMAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja anwet nie wiem skad go mam:) ale jest skuteczny..ketonal dozylni tez moge polecic z czystym sumieniem tylko podawanie nie jest juz takie przyjemne;/ no i musi to robic ktos chyba ze same umiecie:P bo ja nie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my mamy takie fazy ze jak zaczniemy pisac to kilka stron a jak jest cisza to trwa nawet dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczylam ile mniej wiecej bede miala pkt z zamknietych i wyszlo ze jakies 17 :) wiec 25 mysle ze zdobede :) bo innych nie sprawdzalam bo to ciezko jest sprawdzic sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie 70pkt z obu egzaminow + pkt z ocen a z samych ocen bede miala 40 pkt czyli 30 pkt mi wystarczy z obu egzaminow ale wiadomo ze zawsze lepiej jest miec wiecej pkt niz zeby zabraklo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to malutko, wpisywałam kiedyś w szkole wyniki tych testów do komputera i żeby się dostać do mojej szkoły trzeba było mieć co najmniej 160 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to niezla ta szkola.. ale ja raczej bym sie nie dostala... :P tez chcialam sobie wybrac taka szkole w ktorej wiem ze dam rade sobie a nie bede musiala sei martwic tym ze nie zdam... i bede nie zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w tych "renomowanych" ogólniakach często jest wyścig szczurów, średnia przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zawsze tak jest:) ja chodzilam do renomowanego LO a wcale nie bylo wyscigu szczorow ale wszyscy sie uczyli to fakt:) zreszta nasluchalam sie tez ze na kierunkach scislych w tym np moim tez jest wyscig szczurow a u nas wszyscy wszystkim pomagaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez to slyszalam i dlatego tez nie bardzo mi sie usmiecha isc do takiej szkoly ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystko miałam w starym systemie i tyle:D Nie wiem o czym mówicie za bardzo:D Jakiś dziś śpiący dzień jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak za duzo :) masz racje Hinter :) mnie to strasznie wkurza ze tyle zmian niepotrzebnych wprowadzaja... ja tez ide spac :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane poradźcie mi bo w sprawach prezentowych jestem beznadziejna:P Wybieram się do ko.eżanki na 18-tkę i nie mam żadnego pomysłu na niedrogi prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sobie zawsze kupujemy ubrania (ale to w gronie najbliższych koleżanek :) ) może kup jej jakąś ładną ramke na zdjęcia. ehhh... nienawidze kupować prezentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja jestem kiepska w kupowaniu prezentow... :/ ale za to lubie pakowac :D Ja juz po egzaminie mat- przyr. :) ogolnie byl dosyc trudny... zaraz sprawdze ile pkt bede miala z zamknietych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×