Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no własnie ja też nie tym bardziej, że nie mam na to czasu:/ to to taka bliższa koleżanka przynajmniej kiedyś bo od jakiegoś czasu nie rozmawiamy;pw sumie to nawet nie mam ochoty tam iść;p tylko tyle że się obrazi to pójde:P tylko za cholere nie wiem co jej kupić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej więcej znam. Pewnie wybiore się do miasta w piątek przed samą imprezą i będę musiała coś kupić;pogólnie to może nie byłoby takiego problemu gdyby nie to że nie jestem zbyt bogata teraz i nie moge sobie pozwolić na jakieś wielke prezentowe wydatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, jak tam po egzaminie? Kolano odpuściło coś na czas pisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczylam mniej wiecej ile bede miala z zamknietych z matmy i wyszlo mi ze okolo 18. a ile z otwartych to nie wiem :D a jak wczoraj kolano zaczelo bolec dopiero po jakis 40 minutach to dzisiaj po jakis 10 :/ ale jakos przezylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze przezylas :) zastanawiam sie nad kupnem opaski elastycznej z otworem na rzepke ale mysle czy nie kupic takiem ktora ma takie grube brzegi wokół otworu na rzepke tylko nie wiem czy to dobre na chondromalacje... ogolnie jak przymierzalam ta z pogrubionym otworem to w niej sie czulam lepiej... a moze na chondromalacje sa specjalne opaski jakies ? Chociaz tez mysle czy by czasem do artro sie nie wstrzymac... chociaz po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie przy chondro nie powinno się nosić żadnych opasek, jest coś takiego jak opaska podrzepkowa, zwana też 'rzepkotrzymaczem', ale nie wiem na ile to jest skuteczne (podobno pomaga na bóle przedniego przedziału kolana) i mój ortopeda też nie wie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa... nawet chyba wiem o jaka opaske Ci chodzi... to narazie sie wstrzymam :P zobaczymy co bedzie na artro :) to juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, nie ma już sensu eksperymentować. Przecież artro już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolano jeszcze nie próbowałam, a na łokieć kosztuje 20 zł, tylko są to dosłownie 2 paski na krzyż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jakbym chciała w tym chodzić regularnie to wychodzi 80 zł miesięcznie :/ a kolano pewnie kosztuje 40 zł wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to zmienia sytuację. Megusia, a tobie by jednak druga artroskopia nie pomogła? Jakby ci zrobili wszystko co trzeba to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i by pomogła, ale nikt mi nie proponuje ;) tzn. rozmawiałam o tym kiedyś z lekarzem, po tym jak ortopeda z krakowa mi proponował zabieg i powiedział, że jeszcze nie czas, cokolwiek miał na myśli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia dziwne ze za taping kaza ci placic ja go mam ,,w cenie\" i zawsze kolana nie widac same plastry:P kacha podobno te opaski z otowrem na rzepke nie sa wskazane na chondro, a te bez otworu na rzepke moga zaszkodzic z kolei przy bocznym przypraciu:) i chyba nie ma w twoim wypakdu kupowac z zadnymi szynami dlategoz e to tylko ograniczy ci ruchy:) wstryzmaj sie lekarz po artro jak bedzie trzeba wypisze ci skierownie i dostaniesz albo za darmo albo refundacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niby ile masz się tak męczyć? Kiedy będzie czas? Ja nie żałuję, a tak nie chciałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze i macie racje... bo np. przy tej pierwszej pisza ze jest na chondromalacje... chociaz nie wiem jak ona moze dzialac na chondromalacje :P powstrzymam sie do artro... i sie zapytam lekarza co proponuje... bo sam z takim czyms nie wyskoczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam, że przy chondro nie powinno się żadnych opasek nosić ani nic takiego.... A ile razy trzeba takie kolano obklejać?? Ciekawe czy u mnie w mieście coś takiego robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obklejaniem to jest tak ze dopoki jest naklejone jest spoko a jak odkleja to znowu to samo ..to jedna sprawa a druga to nie mozna miec tego caly czas bo jak mi to powiedzial moj rehabilitant ,,miesnie tez musza czasami pracowac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×