Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

czarny trzyma najdluzej:) i w sumie niewiadomo dlaczego bo niby ten sam klej:P a niebiskei chyba najkrocej a mnie sie najbardzije niebieski poodba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak się odklei trzeba nakleić nowy czy tak jak pisała Sandra dajemy mięśniom popracować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nosilam nawet 3 serie pod rzad ale potem juz mi nie dawali zeby miesnie popracowaly:) on jest glownie pzreciwbolowy bo jak to mi powiedizli ,,sam taping cie niestety nie uleczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja rozumiem, że nie uleczy;p Miałam raczej na mysli czy na każdy rodzaj bólu czy np tylko przy uszkodzonych łąkotkach czy jakimś innym konkretnym schorzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć bo jakby mi jednak przyszło iść jednak do lekarza to się zapytam o to jak nie zapomne:P z pamięcią u mnie kiepsko:P A czy np mozna łączyć taping z fizykoterapią? tzn przynajmniej z częścia zabiegów bo jonoforeza to chyba raczej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wszystkie zabiegi robione w tych plastrch lacznie z cwiczeniami tylko masazu mi nie robili w plastrach:) teraz na szczescie nie mam plastrow albo na nieszczescie bo stabilizator chyba gorszy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo;p No i patrzcie znowu się dokształcam:P A kolor dobiera lekarz czy to pacjent sobie wybiera:P a powiedzcie mi jeszcze co to za miejsce jeżeli oczywiście wiecie:D w lewym kolanie po zewnętrznej stronie w dolnej części kolana jak się kończy rzepka czuć jakąś inną kość i po niej jest w głębienie. To mniej więcej tam w tym wgłębieniu. A drugie to cała górna część rzepki i to mam w obu kolanach chociaż w lewym częśćiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja sie nie znam na nazwach tych zabiegow:/ laser mialam na bank ale sie gimnastykowali zeby wkolo tych plastrow i mialam na bank pole magnetyczne w t ych plastrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez rehabilinaci:) kolor moge sobie wybrac ale zawsze mowie ze mi to obojetne i dostaje piekne wzorki w roznych kolorach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonoforeza to prą w skrócie mówiąc:P ultradźwięki w sumie są podobne do lasseru to może też się da tylko tyle, że słuchawka jest większa... pole raczej wchodzi w gre bo do tego nwet spodni nie karzą podwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czyli po taping się chodzi do rehabilitantów nie do lekarza?;p kurcze myslałam, że to lekarza sprawa tak jak wypisanie fizykoterapii;p A wiecie co to za miejsca co mnie bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups a no tak zapomniałam o żelu:P Pewnie dlatego że u mnie dawali tego minimalnie:P skapili zawsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Co taka cisza ? :P Dzisiaj obudzilam sie z ogromnym bolem kolana... i mialam dzisiaj w-f i stwierdzilam ze sprobuje cwiczyc... no i cwiczylam... i teraz to mnie strasznie kolano boli... nawet z tylu. Wlasnie ostatnio zauwazylam ze coraz czesciej mnie z tylu boli... nie mowiac juz o tym piszczelu co nie wiadomo czy to juz piszczel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co sie dowiedzialam ... ze wyniki egzaminu beda 12 czerwca a wtedy bede w szpitalu... tzn. to bedzie ten dzien kiedy bede wychodzila... moze zdaze odebrac wyniki :) bo w CZMP jest tak ze wypisy sa od 14 :P a ja do 14:30 mam lekcje :P noga mnie booli :P I znowu cisza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha nie martw sie:) ja w dzien kiedy byly wyniki mojego testu gimnazajlego tez bylam w szpitalu na wyrostek:) i niby nie moga osoby trzecie odbierac wynikow ale moja kolezanka ublagala dyra i mi przyniosla:) ewentualnie wyslesz mame jej musza dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tak... a w dodatku moja siostra chodzi ze mna do klasy :P ale wolalabym sama odebrac :) i jako pierwsza sie dowiedziec ile mialam pkt :) a jak tam dzisiaj Twoj stan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj o dziwo dobrze:) pogoda sie chyba ustabilizowala bo pzrze ostanie dni myslalam ze zwariuje wstawalam rano i juz czulam jak boli:(( a dziw nawet w maire:) a kiedy macie komers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dzisaj tez lepiej moze dlatego ze nie mialam w-fu... co to jest ten komers ? chyba nie bardzo zrozumialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no na koniec LO jest studniowka na koniec gimnazjum komers i podstawokwi tez:P przynajmniej u nas:P a no i w LO jeszcze sa polmetki cwiercmetki widocznie u was nie ma takiej tradycji ale kazda okazja do zabawy ejst doba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×