Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no to super ze bylas na zakupach :) a o kuli czy juz bez ? mi dzisiaj bylo troszke lepiej wiec poszlam pokopac pilke bo taka ladna pogoda i teraz jest mi zdecydowanie gorzej... i gralam bez opaski :P bo za cieplo jest troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze pytanie. Co moge zrobic zeby mnie kostka przestala bolec? boli przy bieganiu i szybkim chodzeniu i ruszaniu stopa np. jak sie czlowiek rozgrzewa to tak w kolo kreci kostka... i to jest chyba ta co mi lekarz ja wykrecil... ale nie jestem pewna bo druga troszke tez mnie boli ale zdecydowanie mnie praktycznie w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolą kostki ale mnie tylko przy bieganiu. Jak zaczynam biec to strzelają i to strasznie boli i potem ból sie utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem co mialam z fizykoterapii wtedy co nie wiedzialam co to bylo :) to byl terapuls. Jak czytalam to to wytwarza pole magnetyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takich chyba nie mialam:P ale nie wiem bo tez sie na tych nazwach nie znam;P mnie ciekawi jak sie nazywa ta gra co na rehabilitacji mialam;/ ale nikt nie wie:P fajne to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys pisalam ciezko to opisac;/ staje sie na takim czyms to jets umiesozne w powietrzu i kolysze sie na wsyztskie strony..zapinaja cie w pasie a przed soba masz monitor i garsz w gre z tym ze myszka jestes sam:P tzn musisz sie wyginac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam u was? ja juz zyje tylko dlugim weekndem ale jeszcze 2 naparwde ciezkie dni przedemna juz normlanie nie daje rady:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zyje bo mam juz wolne:D Jutro wyjeżdżam a wasciwie wylatuje:D U mnie tak średnio. Dokucza mi to lewe kolano...:./ Jutro sobie zakupie ketonakl żel chyba że polecanie cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdżam w kontakty międzyludzkie więc ben gay odpada chociaż myslałam od tym. Ale smród będzie mouim wrogiem:P Chociaz z drugiej strony jak ma pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketonal tez powinien sobie poradzic:) aktualnie mam ketoprom tez niczego sobie:) no ale ja nie jestem z tych na ktorych nic nie dziala:P wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no na mnie ketonal działa ale najpierw musze czyms rozgrzać kolano żeby się dobrze wchłonął:p I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie chyba mi nie pożaluja czegoś do rozgrzania w końcu moja miłośc musi o mnie dbać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jestem osoba na ktora nic nie dziala :D i ani ben-gay ani ketoprom nie dziala... ketonalu nie probowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na mnie naszczęście do tej pory działały:D na to lewe jeszcze nie próbowałam ale mam nadzieję, że również pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie. Czy mascia Ketonal tez bym mogla sobie smarowac kolana? czy jestem za mloda ? bo mysle zeby kupic sobie jakas masc ktora dziala na wycieczke bo to za miesiac ale wole wyprobowac najpierw masci niz cierpiec :) Sandra a ktorego masz rekonstrukcje? U mnie jeszcze 42 dni do artroskopii :) zleci bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, jak to zleciało. Dopiero co miałaś poprzednią artro. Kacha, na jaką wycieczkę jedziesz? Jakieś fajne miejsce? Ile dni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się, też bym nie miała ochoty najmniejszej. Dochodzenie do siebie jest mozolne i ciężkie, a tu znowu od nowa. Ale oby to już ostatni raz. Czas leci szybko, to i rekonwalescencja szybko minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra szybko zleci do operacji a potem juz bedzie tylko lepiej :D ja jade do kotliny kłodzkiej na 5 dni i bedzie duzo chodzenia, zwiedzania wiec chce sie dobrze przygotowac :) i musze sie wyposarzyc w jakas masc dobra, jeszcze sobie kupie chyba aspiryne bo jezeli mnie cos bedzie bralo to zebym miala cos to sobie wezme na noc i mi przejdzie bo nie chce ryzykowac tym ze bede chora i operacje bede musiala przelozyc... :P bo zaraz jak wroce to tylko weekend i poniedzialek i juz do szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×