Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, brzmi super. Oby tylko te kolana ci nie popsuły za bardzo wyjazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez bym chetnie pojechala:P szkoda ze najblizszy wyjazd mi sie w wakacje szykuje:(( i to jak dobrze pojdzie:/ a wy jakie plany na wakcje macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Wimbledon od razu hehehe a tak na serio to chciałabym zrobić sobie krótki wypad do Mediolanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze odpuszcza troche... chociaz moze przed operacja wcale mnie nie beda bolaly od stresu :P nawet jezeli nie bede mogla isc gdzies bo nie bede w stanie, to i tak jedzie kolezanka ta co miala artro wiec ona moze tez nie bedzie w stanie :D nie zebym jej zle zyczyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nadzieje ze dam rade :) nawet jezeli bedzie bolalo to sie i tak nie poddam... xD jestem "twardka" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha a kiedy masz wycieczkę? I Sandra kiedy masz rekonstrukcję? ja się nie nadaje dziewczyny na deszczową pogodę. Moje kolana wtedy kompletnie wysiadają...:/ Nawet ketonal niewiele tu działa... Ale lespzze to niż nic.\\ Kacha jeżeli chodzi o ketonal dla CIebie to wydaje m się, że spokojnie możesz to stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ta maść nie jest jakoś szczególnie rewelacyjna, powiedziałabym, że jest taka jak wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie działą:D Zawsze można spróbować zdrowia Ci nie ubędzie:P Zawsze jakieś szanse są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie tylko tej probowałam i zadowolona jestem:) Tylko nie chce się tu bawić w rozgrzewanie bo troche zimno i nie chcę przeziębić kolan...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co masz im go oddawać? bez sensu. A zrobiłaś już? No na pogodę oba a tak najbardziej to to lewe bez artro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest po prostu absurdalne :P pielęgniarka sie pyta: - a przyniosła pani ten rezonans? - nie - a gdzie go pani ma? - w domu - a to trzeba go przynieść, bo skierowanie było z przychodni w sumie to nikt mi nie mówił, ze musze go oddać i żyłam w nieświadomości heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×