Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

To całe szczęście. Czyli kiedy mniej więcej się kroisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D no tak... :D Ty chcesz jak najdłuzej przekladac a ja chce jak najszybciej :D ale juz niedługo :) zleci szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... a tak w ogole to do kiedy trwaja te wszystkie egzaminy ? kiedy juz ma sie wolne? czy na wszystkich studiach tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda uczlenia sama sobie uklada ja mam sesje od 9 do 30 ale mam 5 egzmainow wiec moze skoncyzmy wczensiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) wiecie co... jak czytam posty na tamtym forum z przed mojej artro i po to mi sie smiac chce... tak sie balam... a teraz luzik... co prawda maly stresik jest ale wiadomo to jest normalne bo gdyby to bylo zwykle badanie typu USG czy MRI to bym sie nie partwila ale tutaj znieczulenie, szwy itp to jesdnak robi roznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 dni jeszcze to chyba mam prawo miec stresa xD a jeszcze nie dawno bylo 90 iles dni :D ale ten czas szybko mija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie szybko to leci... A z kolanem coś się zmienia? Co z Megusią??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, gdzie cię wcięło na tak długo?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, i nawet tu nie zajrzałaś?:D A jak dolegliwości? Ustąpiło coś w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kręgosłup już nie boli :) ale za to coś (pewnie kolejna entezopatia :P) mi się zrobiło z tyłu kolana - strasznie ciągnie i kłuje przy maksymalnym wyproście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zmiany sa ale na gorsze :/ u mnie to chyba nie jest tak ze im wiecej cwicze tym bardziej boli bo teraz tydzien nie cwiczylam i nic nie robilam a i tak boli jeszcze bardziej :P wlasnie tez tak myslalam gdzie sie Megusia podziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli niezależnie od tego czy coś robie czy nie, więc już nie zamierzam oszczędzać tej nogi :P a najgorszy jest chyba całkowity bezruch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów się dyskusja urwała. Oj te nasze kolanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, znowu cisza :) a mnie cos boli z tylu kolana gdzies od tygodnia i jak dotykam tez mnie boli i to jest jakies dziwne bo czuje tak jakby mi cos wyskoczylo... albo dobre porownanie by bylo z powiekszeniem wezlow tylko ze nie jest to tak duze :P i powiedzcie mi czy jest jakis okreslony czas jak dlugo przed artroskopia mozna byc chorym (tzn. ile dni przed operacja powinno sie byc juz zdrowym) bo cos mnie gardlo drugi dzien strasznie boli i chyba pojde do lekarza a sie boje ze bede musiala przelozyc artroskopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego czasu powinno przejść 100 razy. Aczkolwiek gardło i zabieg to chyba nie za dobre połączenie, więc się lepiej wylecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wzięlo dwa tygodnie przed artro. Rozlozyło mnie totalnie. Tydzien się kurowałam i przeszlo. I w następnym tygodniu poszłam na zabieg:) Także Kacha zdazysz spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba nadrobić. Ostatnio nikt nie miał artro no i cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sobie zmierzylam czworoglowy jeszcze 3cm:/ masakra chyba nigdy tego nie nadrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×