Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a ja zawsze przynosiłam zwolnienie z ćwiczeń obciążających stawy kolanowe i dzięki temu nie musiałam biegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogłam zwolnień przynosić bo kolana były wtedy w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo kombinowałaś, bo myśle, że luzacki lekarz i tak by wypisał hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze to zaliczyć, jeżeli chce mieć 5. A chce bo musze sobie tego typu przedmiotami średnią podnieść... Nawet jakbym mu teraz zwolnienie przyniosła to mi nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no mysle ze by wypisal :) w ogole stwierdzam ze jezeli idziesz do ortopedy i on nie wie co Ci dolega i sie pytasz o zwolnienie i mowisz ze Cie boli to Ci wypisze.. :P heh... nie wiem czy mnie zrozumialyscie :D kurcze ale musze wam powiedziec ze teraz czuje ze z dnia na dzien jest coraz gorzej :/ dzisiaj bylam na gieldzie to w polowie drogi marzylam zeby miec kule... mimo tego ze nie umiem chodzic o kuli to i tak bym je chciala miec :) ale juz niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do niczego, ale mam pod tym względem \'mały\' problem z rodzicami;p więc musze walczyć z czego tylko się da a jest tego niewiele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, przecież uczysz się dla siebie. Ludzie powinni uczyć się tylko tych przedmiotów, które będą im potrzebne. Kacha, widzę, że nie jest za ciekawie z twoim kolanem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter masz racje powinnismy sie uczyc tych przedmiotow w ktore nas interesesuja i sa potrzebna... ale mysle ze to by moglo byc dopiero od liceum bo w gim to ludzie maja male móżdżki i mysla ze nauka im nie jest w ogole ptrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już 2 LO;p Wiece bo to jest tak:P Ja wiem, że trzeba się skupiać nas tym co do matury, ale w LO jest tak że wszyscy uważają swój przedmiot za najważniejszy i trzeba uczyć się wszystkie. A rdzicom nie przetłumaczysz że średnią msz taką bo to i to. Oni uważają że idąc na studia patrzą na świadectwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych co cię nie interesują , ucz się tylko na tyle by zdać i już:D Kacha, dobrze, że artro już tuż tuż. Ile to jeszcze dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w LO to można mieć dst w ogóle bez nauki :D no ale pewnie jakbym miała dst to byłaby dla mnie tragedia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo :D juz sie nie moge doczekac... mam nadzieje ze po tym bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam twoją radość z powodu artro. Przecież to nic miłego tak się męczyć po i wszystkiego uczyć się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. pewnie bym sie nie cieszyla ale tak, leki zadne nie pomagaja, a ostatnia artroskopia pomogla wiec mam nadzieje ze teraz tez pomoze... dlatego chce to juz ... :/ ale wiecie jak mi sie fajnie zgralo to wszystko :D teraz ide do szkoly 3 dni, w przyszlym tyg. 4 dni a potem juz mam wolne bo jade na wycieczke a potem do szpitala :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim LO czasami trzeba się nieźle napracować żeby mieć dst. Oczywiście wszystko zależy od nauczyciela i mozliwości przedmiotowych ucznia ale tutaj też ważną role odgrywa nauczyciel. No ja biorę polski bo musze ale jeszcze nie wiem jaki poziom chciałabym rozszerzony bo się przyda, ale nie wiem czy dam radę, angielski na bank rozszerzony, wos chyba tez rozszerzony ale tu jeszcze się waham. I to na razie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w LO się jakoś szczególnie nie przemęczałam, a było niby najbardziej renomowane ;) widocznie miałam szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, tylko się dowiedz co ci zrobili i wykryli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby też się specjalnie nie przemęczam dlatego efekty są jakie są i trzeba nadrabiać czymś innym typu w-f i religia:P Kachca a chcesz narkozę czy dokręgowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się nie przemęczałam, a efekty były rewelacyjne heheheh Hinter masz racje, informacja to połowa sukcesu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno sie dowiem :D moze nawet bede widziala :D jak sie anestezjolog zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... :D jeszcze nie widzialam tam nikogo kto mial takie znieczulenie... przyjanajmniej na mojej sali nikt taki nie lezal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jedyna opcja nieoglądania zabiegu to było niepatrzenie, bo nie było żadnego parawanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala bardzo wszystko zobaczyc... razem ze smarowaniem nogi jodyna (czy jak to sie tam nazywa) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniejsze jest to, że w ogóle nie masz świadomości tej nogi. ja przez chwile nie patrzyłam i jak się odwróciłam to trzymali mi tę noge wysoko w górze :) a potem jak się przez przypadek dotknęłam w noge to czułam tylko ciepło na ręce, a na nodze nic i przez chwile się musiałam zastanowić co to heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×