Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe :) napewno Ci wiecej brzuszka nie zaszkodzi bo z tego co pamietam to chyba dosyc chuda jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, oszalałaś z tymi przysiadami? Tak normalnie, jak u osoby, która nie ma problemów kolanowych???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty nie zrobilam nawet polowy pzrysiadu chcialam tylko sparwdzic jakie sa postepy mojej rehabilitacji:) sznauje swoje zdrowie i nic na sile jeszcze nie upadlam na glowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... mysle ze takto Sandra by raczej nam tego nie napisala dzisiaj bo by nie byla w stanie bo by ja tak bolalo albo jeszcze gorzej by cos sobie uszkodzila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a ból się zmniejsza, czy dalej na przeciwbólowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore ketonal ale to tak nieregularnie:) bo jak nic nie robie to da sie przezyc ale wiaodmo czasem jakies spzratnie, gotowanie i wtedy kolano bboli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem przepislai mi w sumie 4 opakowania wiec sobie jem:P a jeszcze jakies w domku mialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez mowie ze nie biore clay czas tylko w wypakdu gdy bardzo boli tak jak np wczoraj:( dzis wzielam tylko 1 tabletke a to tez z wpoodu tego ze mnie glowa bolala takze jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałyście :) a mi ortopeda powiedział, żebym nie brała ketonalu, bo bardzo niszczy żołądek... w związku z tym przemilczałam fakt, że zdarzało mi się go popijać kawą i żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja zwykle tez popijam tabletki kawa bo pzreczytalam gdzies ze kofeina wzmacnia dzialanie:) a do teog biore tabletki antykoncepcyjne wiec powinnam juz nie miec zoladka i watroby;P to zlaezy chyba od wrazliwosci czlowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po tylu przeciwbólowych/przeciwzapalnych powinnyśmy już być stałymi pacjentkami gastroenterologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijanie kawą? Tego jeszcze nie słyszałam.:D Tak czy inaczej, wiadomo, że wątroba czy żołądek nie wysiądzie tak od razu. Na wszystko pracujemy latami, 10, 15, 20 lat. Nic więc dziwnego, że teraz nie macie żadnych problemów w tym względzie. Dlatego ważna jest profilaktyka. Ale w tym kraju na to się nie stawia. Poza tym, młody człowiek myśli, że zawsze będzie zdrowy i młody:D Tym czasem trzeba o wszystko dbać póki nie boli. Wtedy jest szansa, że boleć nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy was też denerwują te reklamy po prawe? :D Albo jakaś straszliwie wychudzona anorektyczka, że na sam widok jest człowiekowi niedobrze, albo jakaś pani o niebotycznych kształtach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powróciłam:P Nawet nie napisałyście tak dużo:P Sandra te zrosty napewno Ci rozmasują i w ogole, zobaczysz będzie dobrze:) A co do Twojej siostry to faktycznie niech pobierze sobie przez jakiś czas Magnez, z B6 to napewwno jej nie zaszkodzi a powinno pomóc. Moja koleżanka z klasy miała bardzo częste takie skórcze i też jej radzilam ten magnez. Nie brała i dalej miała ale jak jej lekarz zalecił magnez z B6 na nerwobóle i zaczęła regularnie brać to zaraz jej przeszlo. Megusia dzisiaj ma to wesele czy kiedy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy to coś pomoże:) Sandra, jak dziś kolanko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w porównaniu do pierwszego tygodnia, to ile jest poprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie miałaś?? Byłaś ciągle z takim przygiętym czy jak, bo nie rozumiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×