Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

u Was tez pada i jest burza? bo u mnie strasznie pada i nadchodzi burza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to sie nareszcie trioche wypogodizlo:) ogladalyscie mecz?? szkoda :( mailam nadzieje ze wygramy..ale bylo sporo dobrych akcji nie ma co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak urywkami ogladalam... bo akurat jutro beda mi kladli w pokoju panele i musialam pomoc w przygotowaniu podlogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no pogoda jest sliczna... :) ja wrczoraj bylam na koncercie... o 20 sie zaczynal i juz o 21 mnie kolano bolalo a jakos kolo 22 drugie mnie zaczelo bolec... ale wytrzymalam bo bol nie byl taki straszny :) dzisiaj mnie to kolano co teraz mialam robione mnie nie boli ale drugie troszeczke ale tyle co nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w czwartek odstawiam kule:) w sobote na wesele ide...łopatka mnie dalej boli:/ mam nadzieje ze po dostawieniu kul pzrejdzie;/ a pogoda taka ladna ze az sie prosi zeby gdzies na plaze pojechac, w siate pograc...ojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ze kule odstawiasz :) sliczna jest pogoda... a ja siedze w domu... ale nie znosze upalow :D chyba ze gdzies nad woda :P chetnie bym sobie w cos pograla nawet w siatke w ktora nie umiem grac i nie bardzo lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super;) tylko troszke sie boje..ze to wiezadlo nie wytrzyma;/ ale przeciez musi wytrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wytrzyma... a bedziesz miala orteze ak bedziesz chodzila bez kul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby juz moge ja scigac tylko na noc zakladac ale ja na noc nigdy nie zakladalam;P hehe wiec podejrzewam ze nie ebde jej musiec nosic i dobzre bo te upaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... upal jest straszny... raczej nie powinno sie nic stac... jestes chyba jakos juz miesiac po rekonstrukcji... ? ciekawe czy dasz rade na weselu tanczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) dzis z nudow zaczelam grzebac w necie na temat tego zapalenia wiezadla rzepki...i sie przerazilam!! mnie nikt nie mowil nic o tym zeby to grozne bylo a w necie kraza nie za fajne opinie;/ jak myslicie czy jest jakas roznica miedzy zapaleniem spowodowanym pzreciazaniem( to jets chyba kolano skoczka??) a moim zapaleniem tzn takim ktore zrobilo sie po interwencji chirurgicznej?? objawy mi sie zgadzaja z kolanem skoczka cokolwiek ta piekna nazwa znaczy;/ mam obrzek, tklliwosc przy dotyku, i bol podczas ruchow ktore wymagaja napiecia miesnia czworoglowego..:(( no i teraz kolejna sprawa co jest przyczna...przebyty zabieg chiorurgiczny?? czy moze boczne przyparcie? a moze slaby miesien czworoglowy? a mopze wsyztko na raz?? no ale ja bym obstawala jesli jest taka mozliwosc prz zabiegu chorurgicznym bo wczesniej nie mialam nigdy trakich objawow...nigdy!! jak myslicie?? niepotzrebnie w tynm necie grzebalam:(( pewnie megusia bedzie cos wiedziec na ten tamet skoro to miala:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie miałam kolana skoczka, bo miałam stan zapalny w dystalnym odcinku więzadła czyli przy przyczepie do guzowatości piszczeli. A kolano skoczka robi się zwykle z przeciążenia bo jest to moja ulubiona dolegliwość czyli entezopatia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to megusia jedno twoje zdanie i juz wiem ze zapalenie wiezadla rzepki to nie zawsze kolano skoczka a ja po tej obfitej lekturze w necie bylam pewna ze to zawsze to samo:) albo nie umiem czytac ze zrozumieniem albo w necie jakies dziwne inf sa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno kolano skoczka to zapalenie więzadła rzepki przy przyczepie do rzepki, w moim przypadku nikt nie użył terminu "kolano skoczka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim tez nie uzyli tego slowa:P sama je sobie dolozylam;) hehe genialna jestem:D czyli skoro to zwykle zapalenie to sobie dokupie jakies zabiegui na to zapalenie, masci i bedzie git:) bo ja juz spanikowalam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka by była różnica gdy zapalenie byłoby przy przyczepie bliższym, dla mnie to bez różnicy, ja z tymi entezopatiami chodze na okragło i żyje heheh i daleka jestem od panikowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety sie wystraszylam bo jednak zalezy mi na tym zeby kolano bylo sparwne w 100% a to zapalenie mi to uniemozliwia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ten ortopeda mi chyab nie poda sterydu;/ nigdy tego jeszcze nie zrobil a glupio mi tak samej proponowac leczenie;/ zastaosuje sie do zalecen jakie mam plus cos dodadam od siebie i napewno pzrejdzie:) skoro to tylko zapalenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz wlasciwie jesli chodzilo o to zapalenie to on sie tym jeszcze nie zajmowal tylko rehabilitant:P ale w tym tyugodniu mnie lekarz obejrzy to cos powie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe według mnie rehabilitanci są czasem bardziej wyczuleni na takie rzeczy niż ortopedzi, bo jak mi się to zrobiło drugi raz po artroskopii, to rehabilitantka niezbyt chciała ze mną ćwiczyć, a ortopeda kazał smarować przez 2 tygodnie maścią, a ponieważ nic to nie dało nakłuł mi to sterydem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy jacy rehabilitanci:) bo ja trfailam tez na takiego co kazal wsyztkim cwiczyc i nie ma ze boli albo cos:P rehabilitacj dobra na wsyztko:P naparwde to zalezy:) ten moj rehabilitant mi sie wydaje napawrde rozsadnym wiec sie go slucham:) a tam gdzie sobie chdoze tylko na fizyko to panie sa takie pzrewrazliwoine ze najchetije to by mnie na rekach nosily hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×