Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

3 godziny temu, Ta_z_1_ napisał:

WeCe to w sumie nie jest dziwne że na wsi myszy pchają się teraz do domów. To normalne jesienią.  U Siwej będą miały mysi raj 🤣

Pchaja. Ale ta mysza ewidentnie ewakuowała sie w popłochu " Łooo panie, ja myślałam, że ciepłą chatka na zimę znalazłam, ale nie,  wariatkowo, chodzi baba  psika perfumami az udusic sie można i nagrywa wszystko, gada do kamery do 3 w nocy. A jedyny prowiant jak sie znajdzie to kawa i sierść psów po kątach.  Idę szukać innego domu, baaj"

Edytowano przez masala
  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, masala napisał:

Pchaja. Ale ta mysza ewidentnie ewakuowała sie w popłochu " Łooo panie, ja myślałam, że ciepłą chatka na zimę znalazłam, ale nie,  wariatkowo, chodzi baba  psika perfumami az udusic sie można i nagrywa wszystko, gada do kamery do 3 w nocy. A jedyny prowiant jak sie znajdzie to kawa i sierść psów po kątach.  Idę szukać innego domu, baaj"

Jeszcze "myłego dnia"🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policzyłam: popsikała się perfumami 34 (słownie: trzydzieści cztery) razy.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larwunie, szacun dla Was za oglądanie cesarzowej! Ale ona bredzi, pudrując nosek. Nie ma o czym mówić. Takie zarabianie na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dobra _Dusza napisał:

Dlaczego Siwa musi wypalić drewno ? 

Pewnie nie chce kornikom na zimę zostawiać, bo zrobiłyby jej rozpi.erduche na tej werandzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stara_rąsia napisał:

Larwunie, szacun dla Was za oglądanie cesarzowej! Ale ona bredzi, pudrując nosek. Nie ma o czym mówić. Takie zarabianie na YT.

Ja tam, jak już, to patrzę tylko jak z filmu na film jest z nią coraz gorzej, pod względem fizycznym, psychicznym i zachowania ogólnie .... Dla mnie żadnych treści wartościowych tam nie ma, a wręcz jest w sumie są właściwe same głupoty ukazujące jej indolencje na każdym poziomie 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Bo będzie wybijać okno w tej ścianie wychodzącej na werandę a tam leży drewno i będzie przeszkadzać 🤣 wiem wiem...🤣

To nie ta strona werandy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Na jednym  tt jest scena jak mysz przelatuje jej koło drzwi.

Żartujesz?😳🙄🤔😅🤣🙈

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

To nie ta strona werandy 😅

Ej chyba faktycznie... A dałabym sobie paznokcie obciąć za to że Siwa gadała że właśnie dlatego musi spalić drewno 😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Żartujesz?😳🙄🤔😅🤣🙈

Potwierdzam. GRWM jak zakłada czerwona koszule w kratę i coś tam gada że zaczyna się robić chlodnawo to mysz wybiega z domku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

Ej chyba faktycznie... A dałabym sobie paznokcie obciąć za to że Siwa gadała że właśnie dlatego musi spalić drewno 😅🤣

Najpewniej to chodzi o te korniki i zabezpieczenie werandy po tamtej stronie tez, pewnie kogoś do tego najela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

Potwierdzam. GRWM jak zakłada czerwona koszule w kratę i coś tam gada że zaczyna się robić chlodnawo to mysz wybiega z domku 🤣

O ja pierd...

...ole! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

To juz wiadomo czemu imprezka zapoznawcza (o ile do niej doszło😅) była na werandzie.Tam musi jebbbac myszami, że nie idzie wytrzymac. Stąd te zapasy perfum i hurtowe opryski 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Potwierdzam. GRWM jak zakłada czerwona koszule w kratę i coś tam gada że zaczyna się robić chlodnawo to mysz wybiega z domku 🤣

Tak, dokładnie ta scena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakolak:

Trucie dzikich zwierząt popsutym jedzeniem, dokarmianie mimo zakazu, prawdopodobnie uśpienie dwóch własnych zwierząt i lata innych zaniedbań, śmianie się do kamery, że kot wyrywa się z bólu przy obcinaniu pazurów.

Także Zakolak:

Ojej myszko, jak Ce wynesc z domku myszko? No ić ić sobie siama myszko! Wyjć plosem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×