Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hmmm no właśnie tak sobie myśle czy nie iść sobie samej na USG tego lewego kolana... Tylko nie wiem co potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź do takiego ortopedy, który ma w gabinecie USG i będziesz mieć 2 w 1, od razu powie co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jak idziesz do ortopedy to od razu musisz mówić po co przyszłaś i co ci jest a ja tego mu nie umiem powiedzieć:D Musze się zorientować czy u mnie w ogóle gdzieś mają USG u ortopedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ostatnio byłam u ortopedy to nie mówiłam co i jak, tylko że chce zrobić USG kolan, bo jest mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił mi ładny opis (czego mój ortopeda nigdy nie robi, chyba że specjalnie poprosze :P), a potem troche sobie porozmawialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przemyśle sprawe:P I tak jeszcze z mamą będę musiała pogadać. No i dowiedzieć się czy u mnie w mieście można takie USG zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie nie moge niczego znaleźć:/ A myślisz że w zwykłej przychodni babki by wiedziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapytaj w przychodni czy wykonują też badanie USG komercyjnie. U mnie akurat nie ma takich problemów, bo prawie każada prywatna przychodnia ma swój aparat i ortopeda, który tam przyjmuje robi usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie własnie nie ma prywatnych przychodni:P Tylko lekarze przyjmują prywatnie. Przed artro chodziłam przeciez prywatnie ale mój lekarz nie miał USG:/ A Państwoej przychodni na NFZ raczej bym nie posądzała o posiadanie tego typu rzeczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno któraś ma, w ostateczności zapytaj w szpitalu. Aparaty do usg mają nawet w gminnych ośrodkach zdrowia na wsiach hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może anatomicznie jest źle ułożona? Może za luźne więzadła? Może za słąbe mięśnie? Nie wiem... Rozumiem, że nie masz tak od urodzenia tylko się nabyło jakiś czas temu? A kojarzysz kiedy mniej więcej, tzn. czy jakieś czynniki mogły to wywołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem takie gdybanie jest bez sensu, tylko dobry lekarz jest w stanie tu cokolwiek powiedzieć. Aczkolwiek słaby czworogłowy znacznie wpływa na niestabilność rzepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Do lekarza. Choć i tu rożnie może być z diagnozą, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow. Sporo:D Ale może doczekasz się kiedyś zamierzonych rezultatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak cały czas słysze, że za mało ćwicze :/ Myślałam, że troche szybciej to pójdzie, bo jutro zaczynam 9 tydzień, a postępy raczej słabe, a rzepka ani myśli być bardziej stabilna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wcale nie jestem umięśniona, w jednej nodze "mam jakiś tam zarys mięśni", a druga dalej cieniutka, musiałam wrócić z powrotem do taśm, bo mięśnie dalej są słabe bo ZA MAŁO ĆWICZE hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a ta rzepka przeskakuje ci tak jak mnie?? bo ja mam boczne przyparcie moze tez masz...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi powiedzieć czy tak samo. Przeskakuje najczęściej przy prostowaniu nogi, przy kucaniu. Czasami jak się źle ułoży to i przy chodzeniu cały czas mi się rusza dopuki nie zegne porządnie nogi tak że trzaśnie i wejdzie na swoje miejsce. Mięsnie raczej staram się ćwiczyć, co prawda wiem, że same izometryczne nie wystarczą ale zawsze to coś, prawda:P Właściwe to nie wiem kiedy zaczeło mi tak przeskakiwać, ale już wam kiedyś pisałam że bardzo mnie to męczy. Ale jakoś od połowy wakacji do końca listopada miałam spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia jesli to boczne przyparcie to wyjdzie w usg:) i czekac cie bedzie rahabilitacja;/ ja sie dzisiaj zapisalam do tej rehabilitantki i mam wizyte jeszcze przed wizyta u lekarza wiec zobaczymy co powie mam nadzieje ze beda to dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×