Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ortopeda mnie skierował i odkrywczo stwierdził, że przecież same mi sie nie odbudują. Tylko, że wg jego wskazań to miało być 10 x, a jak zobaczyli te moje mięśnie, to te 10x było bardzo śmieszną liczbą heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja juz jestem po wizycie. Więc tak. Lekarz zlecił mi badania jakies m.in. OB i chyba ASO i jeszcze kilka innych bo chce sprawdzic czy ten bol nie jest tez przez jakas choroba internistyczna. Badania mam zrobic jak bedzie mnie bardzo bolalo i z tymi wynikami pojsc do ortopedy. No i lekarz powiedzial ze moge narazie cwiczyc na wfie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie badania mój ortopeda mi zlecił przy pierwszej wizycie, więc niezły zapłon mają hehe a powiedział chociaż coś interesującego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to niczego ciekawego nie powiedzial. Pytal sie czy choruje czesto na gorne drogi oddechowe (wydaje mi sie ze o to sie zapytal dlatego bo jestem jeszcze chora bo mam katar i chrype) ja mu powiedzialam ze nie ze oprocz tej anginy co tydzien temu mialam to ostatni raz chora bylam rok temu i pytal sie czy mnie brzuch boli a brzuch mnie chyba jeszcze nigdy jakos powaznie nie bolal. Ogolnie to nie mial za bardzo czasu bo byl wzywany na blok. Pozniej napisze jakie jeszcze badania mam do zrobienia. Ale ogolnie to tych badan jest chyba z 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 to chyba morfologia, a ostatnie toksoplazmoza, ale nie jestem pewna, chociaż to pismo i tak jest niezłe jak na lekarza, no chyba że to pisała pielęgniarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu niby toksoplazmoza? Myślałam,że to raczej dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toxo też atakuje stawy. Zresztą nie wiem co tam jest napisane, ale skojarzyło mi się właśnie z toxo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na jednym jest ta cala chlamydia (czy cos takiego :P ) Też sądzę że akurat to pismo jak na lekarza jest całkiem niezłe ale i tak mam problem żeby niektóre badania odczytać. Powiem Wam że będę się śmiała jeżeli nic nie wyjdzie. To wtedy chyba pójdę do psychiatry bo może ja to sobie wkręcam :D A te badania robią tylko z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te bakterie powodują reaktywne zapalenie stawów, z dużym odczynem zapalnym, opuchlizną, itd. Ale zawsze warto sprawdzić, zwłaszcza, że to za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Objawy toksoplazmozy u ludzi Gorączka, obrzęk węzłów chłonnych, objawy grypopodobne, zapalenie mózgu i opon mózgowych, dolegliwości stawowe, zmiany pozapalne zajętych narządów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię że wyjdzie coś w tych badaniach... no ale jak lekarz chce to zrobię .. :) Tylko nie wiem kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że możesz obojętnie kiedy, bo jeśli jesteś zarażona to przeciwciała wyjdą tak czy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi powiedzial zebym zrobila wtedy kiedy bede miala silny bol. Ale tez dziwne bo przeciez za nim pojde na badfania (na ktorych chyba trzeba byc na czczo) to bede pewnie musiala cala dobe czekac a do tego momentu moze mnie juz mniej bolec. A wiecie jak to jest przy takich badaniach podczas anginy? Bo ja ogolnie juz jestem zdrowa ale dzisiaj ostatni antybiotyk wzielam no i jeszcze mam katar. To czy takie rzeczy nie pokaza innych wynikow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja mu powiedzialam ze mnie to dziwne miejsce bolalo ale on zaczal sie mnie wypytywac te bole brzucha i choroby gornych drog oddechowych i zaczal gadac o tych badaniach ze sie nie zapytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie wiem ze narazie mam cwiczyc na wfie co mnie cieszy. Chociaz zobaczymy jak bedzie po tych wfach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po infekcji lepiej poczekać, bo wtedy wychodzi wyższe OB i limfocyty, co jest normalną reakcją immunologiczną organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ci się nie spieszy, to poczekaj tak co najmniej 2 tygodnie. A kiedy masz następną wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak długo ważne jest skierowanie od zwykłego lekarza na takie badania co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×