Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Tzn. przy skakaniu rozwiązał mi się but, więc kucnęłam, żeby go zawiązać, a jak wstawałam to podwichnęła mi się rzepka, ale na szczęście niezbyt boleśnie, bo czasem mam tak, że jak mi strzeli to przez chwile w ogóle nie moge ruszyć nogą. I jeszcze mądrze po tym skakałam dalej, bo nie chciałam robić afery. Skończyło się na dość silnym bólu kolana i uda, ale ketonal dał rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała gwarancje, że będzie lepiej to raczej bym się zgodziła, ale takiej gwarancji nikt mi nie da. Z drugiej strony to tylko pogłębia problem z chrząstką, więc może jednak kiedyś trzeba będzie się zdecydować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy uważam, że teraz to i tak jest za późno, bo co zjechałam do tej pory już mi się nie zregeneruje. Taki zabieg trzeba było zrobić od razu kiedy z chrząstką było w miare ok, bo chyba było do przewidzenia jak to się wszystko skończy, zwłaszcza że te stawy ogólnie nie są tak stabilne jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym sobie ucięła z doktorem pogawędke na temat tego, co teraz zamierza zrobić, bo do tej pory twierdził, że jest ok tak jak jest, poszłam do innego i się okazało że III st. Tylko chyba troche szkoda mi kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Byłam zrobić rtg i sie wkurzylam bo myslalam ze dostane odrazu zdjęcia a oni mi wyskoczyli z kolejnym terminem. Zdjęcia będę miała w piątek po 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie pytałam się bo byłam zszokowana że dali mi termin. Wiem że innym rtg zebów dawali od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... nie wiem.. może .. chociaż chyba bardziej prawdopodobna wersja jest taka że właśnie musi to jakiś ortopeda może obejrzeć i opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała zrobić sobie zdjęcie w pozycji Marchanta, ale nie wiem czy internista może mi dać skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zdjęcie w obciążeniu i zgięciu chyba 45 stopni, uwidacznia staw udowo-rzepkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale gdyby w ustawieniu twpich rzepek było coś nie tak, to zobaczyliby to przy artroskopii, nie ma sensu się niepotrzebnie prześwietlać, w końcu to jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Megusia ma rację,na artro wszystko powinno być. Z drugiej strony, wiadomo jak u nas jest. Tobie też Megusia lekarz mówił, że nic takiego nie masz z kolanami. Więc już chyba nic nie powinno nas zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie zdjęcie miałam, tylko z nazwy nie kojarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale w artro wyszło, że "rzepka jest walnięta", więc to widzieli hehehe Prawda jest też taka, że on mi to usg robił ostatnimi czasy bardzo niedokładnie, skupiając się głównie na przyczepach i na 100% nie sprawdzał mi ani tym bardziej nie mierzył chrząstki na kłykciach. Nie zmienia to faktu, że jestem na niego bardzo bardzo zła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×