Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Byłoby to co najmniej dziwne gdyby zdiagnozowała sobie nagle RZS bez dodatkowych badań, z niziutkim CRP, OB w normie i bez charakterystycznych objawów ( a trzeba mieć chyba minimium 4 z iluś tam). No ale jak to RZS to nie zazdroszcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że nie dała ci badań na żadne odczyny reumatologiczne. I 40 minut byłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 40 minut. Tam każdy tyle siedział. Nawet mnie osłuchała i zęby mi sprawdzała... ;o a to było najgorsze ze musialam sie rozebrac az do majtek... to mnie najbardziej zdziwiło.. a podobno byłam u najlepszego reumatologa. Badać mnie pewnie będą jezeli mnie wezma na oddzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona w ogóle dużo pisała i bardzo wolno... To starsza pani była ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to nawet stomatologa zaliczyłaś:D Idziesz znowu do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Mamy dzwonić w piątek chyba czy w poniedziałek zapytać się o te wyniki rtg i chyba wtedy powiedzą kiedy przyjść czy na wizyte czy od razu na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ja przyszłam... :P a długo masz zamiar się rehabilitować jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. no.. Bo one nas nie lubią :D:D :P:P a tak na serio :P to może ktoś się zjawi jeszcze ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto, chociaż nie ukrywam, że na początku było bardzo ciężko i miałam ochote przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówili Ci ile jeszcze ewentualnie musiałabyś poćwiczyć żeby efekty były takie solidnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co wg rehabilitantki Twoja rehabilitacja będzie miała efekt krótkotrwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie łudze, że to będzie efekt raz na zawsze. Jak przestane ćwiczyć, to zaraz zaczne gubić te mięśnie, bo zdaje sobie sprawe z tego jak odciążam sobie nogi chodząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ma żadnego sposobu żebyś tak tych nóg nie odciążała i tym samym nie gubiła mięśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pozostaje mieć nadzieje że medycyna pójdzie tak do prozodu że przestanie:) Tymczasem zawijam spać:P Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Ja raczej nie mogę mieć rzs ani innych jego odmian bo jak czytam o tym w necie to ja nie mam takich objawów... Do tego jak ta babka mnie badala i sie pytala czy boli to mnie w ogole nie bolalo... tylko kolano podczas przysiadu .. Ona chyba to stwierdziła przez ten nadgarstek... podobno te choroby objawiaja się najpierw bolem mniejszych stawow ale tez ona sie mnie pytala czy rano mam sztywnosc tego nadgarsta i dzisiaj tak patrze i wiedze ze nie mam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam umówić sobie wizytę u rehabilitanta i mam na 8 kwietnia więc dosyć szybko bo za dwa tygodnie :) :P a za tydzień do ortopedy... A pani reumatolog powiedziałam też o tym wystającym miejscu podotykała ale powiedziała że na rtg nic nie wyszło i tyle... Nawet jej powiedziałam że jak mam wyprostowaną nogę to, to miejsce jest pod rzepką a z boku kolana nie widać bo jest drugiej strony ale nic nie powiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nachodzisz teraz po lekarzach, ładna seria ;) A co do wystającego miejsca nad rzepką, to mi w jednej nodze też bardziej odstaje, może taki urok naszych nóg heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×