Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Powinnaś pójść do niego z tym usg i poprosić o wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma kopie w karcie, tyle że bez zdjęć ;) I tak niewiele to zmienia w mojej sytuacji, jak już się złapie chondro to ona niestety się pogłębia, więc I czy III w sumie mało ważne i tak się skończy na IV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ważne, I a III to ogromna różnca bólowa i w funkcjonowaniu. No i III bliżej IV:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... dlatego ja za kazdym razem jak cos dluzszego pisze niz 3 linijki to przed dodaniem kopiuje zebym pozniej nie musiala jeszcze raz tego samego pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz... Mnie prawe kolano, które ma bardziej zniszczoną chrząstkę i taki sam zestaw nieprawidłowości jak lewe praktycznie nie boli (odpukać), więc się zastanawiam co w takim razie boli mnie w lewym ;) I zdaje sobie sprawę, że z III bliżej do IV, dlatego jednak zapala mi się coś w rodzaju czerwonego światełka, bo w chwili obecnej I stopniem nawet bym się nie przejęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... też mam taką sytuacje tylko że nie z takimi stopniami. w jednym kolanie mam I/II st. wypłukali staw i jest gicio a w drugim Ist. a nadal boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe pewnie nawet byłyśmy nieświadome :D Mnie teraz ciekawi jak długa jest droga do IV, nie żebym chciała sprawdzać osobiście, ale jednak jestem ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... O i dlaczego Ty nie odczuwasz bólu przy tak wysokim stopniu a ja przy najniższym nadal odczuwam ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ból ma też swoje dobre strony, bo jak cię boli to bardziej uważasz, a ja cały ciężar ładuje na tę nogę, bo mnie nie boli i w ten sposób jeszcze pogarszam sytuacje. Aczkolwiek bardzo się ciesze, że mnie nie boli i oby tak zostało jak najdłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba ból przy III tak na poważnie zaczęłam odczuwać i ograniczenia wytrzymałościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, do tej IV to ja mogłam dojechać nieświadomie ;) Jak mnie zacznie bardziej boleć to przystopuje, na razie jest ok, więc staram się korzystać :) Chociaż ostatnio usłyszałam, że powinnam przynajmniej przystopować z niektórymi ćwiczeniami na aerobiku, bo mam niestabilne kolano i nie jest wskazane bym np. skakała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi jest szkoda już ;) Chyba po prostu nie umiem odmawiać sobie przyjemności i nikt mi jeszcze nie powiedział, że nie moge, dlatego nie zadziałało do tej pory moje frajerskie sumienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym głupio tak sobie wszystkiego odmawiać, zwłaszcza że lepiej nie będzie. Poza tym moje kolana nie są "zrobione", w związku z tym nie mam też poczucia, że psuje dobrą robotę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musiałabym wiedzieć co trzeba zrobić, bo nie wiem czy sam shaving by rozwiązał sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy bocznym przyparciu nawet nie miałby sensu. Trzeba by się tym bocznym przyparciem zająć najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam to wyciągnąć ćwiczeniami, ale nie bardzo widze rezultaty, a w sumie to już 3,5 miesiąca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×