Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Po artroskopii jak lekarz zaproponowal Go-On to powiedzial ze ewentualnie jezeli nie Go-On to mozna sprobowac z Arthrylem domiesniowo ale ja mu powiedzialam ze mialam dwa razy i nic nie dalo to stwierdzil ze nie ma sensu znowu tego dawac i nawet powiedzial ze jak Arthryl nie pomogl to Go-On tez moze nie pomoc. I mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie mam wyboru, bo nic innego mi nie zrobi, ewentualnie moge zaczekać do IV stopnia i zdecydować się na plastyke mozaikową powierzchni kłykci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przy bocznym przyparciu taka mozaika chyba nie ma większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzepke też sobie zrobie heheheh Nie no żartuje, nie mam zamiaru nic robić, na razie jest ok tak jak jest i oby tak pozostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana boli mnie kolano przy prostowaniu i zginaniu z przodu i troche tak jakby na bok rzepki bol szedl. ale wydaje mi sie ze to moze byc od tego ze wczoraj duzo jezdzilam na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bo postanowilam umowic sie po praktykach jak bede miec duzo czasu czyi w lipcu..w koncu jakos z tym zyje wiec moze nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mam taki plan zajec i praktyk ze nie wiem nigdy na ktora mam i trudno wybrac jakis termin;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim kolanem to sie ciagle dziwne rzeczy dzieja...moze tak juz bede miec do konca zycia w koncu troche juz przeszlo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dobrze zrobione kolano nie powinno chyba mieć aż takich odjazdów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze jest dobrze zrobione ale z drugiej strony troche defektow w tej nodze jeszcze mam;/ najwazniejsze to chyba ta lakotka ktora nie wiem w koncu czy sie zrosla czy nie haha, boczne przyparcie, osteofit piszczela, i ta torbiel;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrurzystka żyje ale jest wykończona:P Na szczęście już koniec, teraz tylko ustne ale jeszcze mam troche czasu:) Testy nie były takie złe chociaż mogli dać coś lepszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwie sie, że nie zrobili ci tej łąkotki przy pierwszej artro przed rekonstrukcją, bo wtedy chyba nic nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie nie znam na tym czy to sie robi czy nie robi;p jak to nic nie zrobili jak wycieli mi jakis fald maziowkowy czy cos tam innego...albo to mi tez zrobili ostatnio;p ja juz sie gubie w tych wypisach i badaniach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przy rekonstrukcji, chociaż nie jestem pewna, bo to było w sumie już jakiś czas temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialabym poszukac wypisow ale mi sie nie chce;p zreszta juz spadam bo na kolosa musze sie uczyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie był prosty:P Ale nigdy nie wiadomo jaki sobie klucz wymyślą. Pytania do źródeł były głupie:P Ale temat rozprawki dość przystępny. A ustne mam 14 i 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w teatrze i strasznie mnie kolano bolało już po jakiś 15 minutach ze zgiętą nogą... i nadal mnie boli kolano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy coś da, chociaż po 2 tygodniach nie spodziewałabym się cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×