Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja niczego nie znam takiego... Stresik przed ustną maturą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze nie taki diabel straszny jak go maluja. Komisja to tez ludzie:) dasz sobe rade. a jesli chodzi o stres to dzien wczesniej wybierz sie gdzies zeby sie odstresowac a pzred samym wejsciem posluchaj sobie swoej ulubionej muzyki:) tylko nie bierz przypakiem zadnych lekow na uspokojenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no naturalnie, że nie. Nie chce sobie zaszkodzić. Dzień wcześniej czyli jutro zamierzam się nauczyć swojej prezentacji której jeszcze do końca nie umiem:) Wiem, że komisja to też ludzie ale po całym dniu matur też mają dość i nerwy inne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego ciekawgo. A u ciebie coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nic nowego, kombinuje jak tu zdezerterować z rehabilitacji :D a poza tym mam jakieś dziwne trzaskanie z tyłu kolana przy zgięciu w obciążeniu albo wchodzeniu po schodach, które doprowadza mnie do szału. I mam 2 piękne rumienie na łokciach po ketosprayu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze coś się trafi, żeby nie było nudno ;) ale to trzaskanie jest naprawde denerwujace i coś tam jeszcze się przesuwa zanim dobrze trzaśnie. Mam nadzieje, że to atrakcje od entezopatii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzało się sporadycznie, ale teraz staje się to uciążliwe. Wczoraj na aerobiku też mi to strzelało dopóki się nie ustawiło. Na szczęście nie jest to bolesne, ale dość nieprzyjemne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... juz mnie od kilku dni strasznie bola oba kolana.. ale to drugie mniej troche.. dobrze ze ide w srode do ortopedy... ale ciekawa jestem czy cos na to poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jego miejscu to ja bym sie już załamała, tyle wszystkiego i zero efektu. Dobrze, że moje kolana dają mi żyć i gdyby nie ta głupia gęsia stopka byłoby nawet całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję że on nie wie już co robić dlatego mnie wysłał na te badania. A na każdej wizycie pyta mnie się czy mi ten Go-On też nie pomógł, tak jakby się trochę dziwił ... Ja tak myślę czy może rzeczywiście ja mam tą maziówkę przerośniętą i to powoduje ból. Ale jestem bardzo ciekawa co powie lekarz i jakie wyniki będą na tą Mycoplasmę. Chociaż nie sądzę żeby coś w nich wyszło, a stawiam że wcześniej taki wynik wyszedł bez powodu :P Bo był bardzo dziwny jak dla mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nic nie pomaga i cały czas mam tam stan zapalny, a 3 raz na pewno nie będe tego kłuć, bo efekt nie jest wart tego bólu przy nakłuwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś go o skierowanie na usg albo zrób sobie prywatnie, wtedy będziesz wiedziała czy błona maziowa jest przerośnięta czy nie i czy ewentualnie jest jakiś wysięk w stawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie co raz poważniej się nad tym zastanawiam... A jakie może być leczenie takiej przerośniętej błony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To drugie kolano mnie dzisiaj mniej boli niż wczoraj. A tak to bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×