Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No ja tez przed ortopeda mam jeszcze wizyte u reumatologa ale nawet nie pamietam juz ktorego dokladnie :P ciekawe co reuamtolog teraz powie jak jej powiem ze mi jonoforeza nie pomogla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe moja od razu stwierdziła, że fizyko mi na pewno nie pomoże, więc odpuściła sobie kolejne lasery itp. Ale niestety jej leczenie jest nieskuteczne, z drugiej strony próbowałam już różnych rzeczy i nie ma poprawy, więc nie wiem co jeszcze może mi zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Ja teraz tak sobie myślę że może i dobrze by było gdyby mnie wzięła na oddział i zrobiła te badania... przynajmniej miałabym pewność że nie mam rzs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie aCCP i też będziesz mieć pewność i to bez włóczenia się po szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to można sobie normalnie takie badania zrobić ? to wole sobie sama zrobić niż leżeć dwa tygodnie w szpitalu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aCCP jest obecnie uważany za najczulszy marker RZS, wykrywa chorobe nawet na 10 lat przed pojawieniem się jej pełnym objawów. Z innych można zrobić jeszcze odczyn lateksowy, ale nie wszyscy chorzy na RZS mają czynnik reumatoidalny we krwi, więc to badanie nie jest tak specyficzne jak aCCP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolegliwości dalej tu są, więc temat aktualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko nigdy nie wiadomo co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz dylemat, bo mam znowu entezopatie w ostrej fazie, a za jakieś 5-6 tygodni musze iść do reumatologa i rozsądek podpowiada mi, żeby do tego czasu nie chodzić na aerobik, żeby nie pogarszać sprawy, a z drugiej strony nie chce rezygnować, bo to dobry sposób na odreagowanie stresów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja o tym myślę. To pogorszenia masz na bank od aerobiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na aerobik nie chodze od dziś tylko od 7 miesięcy i było w miare ok. A mio tak szkoda, bo jak zrezygnuje teraz to będzie mi potem ciężko wrócić albo w ogóle mi nie pozwolą na ten rodzaj fikołków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam od niego nieźle wyćwiczone nogi i pod pewnymi wzgędami funkcjonuje lepiej niż przedtem :) Poza tym zrobiłam raz taką 3-miesięczną przerwe i nie było żadnej poprawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×