Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nawet nie najgorzej, biorąc pod uwagę cudowną pogode, która zresztą pokrzyżowała mi plany, bo zamierzałam iść na aerobik, ale oczywiście zaczęła się burza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli by wierzyć MRI to chrząstka chyba nie ma się najgorzej ;) co prawda mało kto ma chondro na k. piszczelowej, ale nie ma dramatu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to ja zamierzam ustalić co faktycznie dzieje się w tym kolanie, ale w związku z tym nie mam zamiaru rezygnować z niczego, co robiłam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to mam 2 badania obrazowe, które w sumie wzajemnie się wykluczają, w związku z tym nie wiem do końca co jest nie tak, musze więc skonsultować się z kimś mądrzejszym niż ja, ewentualnie zrobić jeszcze usg + rtg w obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś mieć artro diagnostyczne przynajmniej. Po takiej arto normalnie się odrazu funkcjonuje. A wiedziałabyć co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie funkcjonuje się od razu normalnie, już raz to przerabiałam i miałam potem więcej problemów niż pożytku. Idę w przyszłym tygodniu do reumatologa, a za 2 do orto to może czegoś się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ludzi, którzy zaraz na drugi dzień normalnie chodzili. Tylko lekka opuchlizna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie poradze, że mi sie ten syf przyplątał i noga była niesprawna, nawet na rehabie się bali ze mną ćwiczyć heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając moje szczęście ;) poza tym nie chce pompować tego kolana, bo będzie jeszcze bardziej wiotkie po tym :/ sama na pewno nie będę o niczym decydować, poczekam na opinie mądrzejszych w tej kwestii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×