Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe chyba ktoś musiałby się znowu zoperować znienacka, ale na mnie w tej kwestii nie liczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no oby nie zachodziła u nikogo potrzeba nieoczekiwanego operowania:P Może jakby Sandra napisala co tam u niej to coś by się ruszylo. Dawno się nie odzywala więc może obudziłaby jakis mały zryw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet na zaplanowane nie mogę się zdecydować, zresztą i tak nie mam na to czasu. Teraz to nawet nie mam kiedy iść do lekarza i nie wiem kiedy wygospodaruje troche czasu, by go odwiedzić, nie mówiąc już o jakiejś rehabilitacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według moich kalkulacji więcej jest przeciw niż za, więc pewnie długo sie nie zdecyduje heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Bylam na zdjeciu szwow dzisiaj. Niestety moj ortopeda jest chory i byl inny w zastepstwie i mnie zdziwil bo kazal mi jeszcze 3 tygodnie na wyprostowanej nodze chodzic..! Ale ja stwierdzilam ze zaczne ja zginac. Kolejna wizyta za dwa tygodnie u mojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko z myślą o Tobie żebyś nie zmęczyła się czytając to ;D No i co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic nowego, właśnie wczoraj wróciłam do domu :) W środe wybieram sie do ortopedy to może się w końcu czegoś dowiem, o ile zdąże w ogóle tam dojść heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dojść ;D Ja też w środę idę do ortopedy to będzie o czym pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadziłam z siłownią, więc troche dają o sobie znać, ale już się przyzwyczaiłam, że mnie boli, więc nie zwracam juz na to uwagi :) A jak tam Twoje operowane kolanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje operowane kolano bardzo dobrze. Nie boli, zginam (mam prawie pełne zgięcie) lekko przy bliźnie spuchnięte ale tyle co nic. W czwartek trochę przesadziłam z chodzeniem i mnie bolało na drugi dzień, ale tak to nie boli. Za to drugie kolano boli :/ Zartuje sobie że na tym z listopada dopiero sie uczyli, dlatego mnie boli to drugie a nie to które jest dopiero 3tyg po operacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie, że tak ładnie się wszystko goi, dzięki temu może ja sie w końcu przełamie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dałysmy teraz czadu:P Wszystkiego najlepszego kobitki:P Zdrowych kolenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×