Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No to w styczniu na pewno się nie wyrobie, bo musze się wstrzelić z moim wolnym dniem w tygodniu, a poasuje mi tylko 18.01, bo szkoda mi urlopu na taką wycieczke :( Na razie musze rozwiązać problem gęsiej stopki, bo są dni kiedy ledwo stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i też nie przyjmują codziennie. Ten mój lekarz tylko w środy i czwartki. Jak ten twój to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałki i czwartki, pojade chyba jak już będę pewna, że dam sobie skroić to kolano, bo na razie licze, że może da się to jeszcze odwlec w czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz niestety też nie ma gwarancji, że operacja przyniesie spodziewany efekt i zostałam o tym poinformowana, więc jakoś szczególnie się nie palę, zwłaszcza że dość mocno skomplikuje mi to życie na co najmniej 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak a może nie, a potem to już nikt nie będzie mi chciał poprawiać tego kolana, taka jest niestety smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że coś trzeba zrobić, ale chyba jeszcze nie czuje się przyciśnięta do ściany, bo przez te lata po prostu nauczyłam się tak funkcjonować i straszenie mnie pogłębiającym się uszkodzeniem chrząstki w ogóle na mnie nie działa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie to już naprawdę nie robi wrażenia, jeszcze może 2 lata temu bym się przejęła, a teraz po prostu przyjęłam to do wiadomości, wyszłam z gabinetu i poszłam na aerobik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe do konca zycia musiałabym ją chyba wymienić z 3 razy, tak przynajmniej mi obliczył lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płakać też nie ma nad czym :) Ja się czasem tak uśmieje na tych wizytach, że potem mam pełen luz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw daj radę do 30:D Ale tak serio, jakby ci rzepkę dobrze ustawili, naprawili chrząstkę to powinno być chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaną jeszcze luźne więzadła i torebka i ta nieszczęsna dysplazja, więc i tak chrząstka będzie się niszczyć, może tylko mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dobrze :) Zdecydowanie lepiej niż przed wczoraj.. :P Aż mam ochotę pójść na łyżwy jutro ;D A jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, lepiej się wybierz... Ja idę do swojego 20 stycznia. Ciekawa jestem bardzo co mi powie na moje kolana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×