Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

szczerze powiedziawszy mnie obrazy z artro nudzą, wole jakieś bardziej krwawe filiki- hitem dla mnie była endoproteza biodra i osteotomia okołopanewkowa biodra w przepiegu wrodzonej dysplazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, zaczynasz straszyć więc ja mówię dobranoc. 50 poczeka do jutra, bo ja padam już. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, tak słucham o tym artro od innych ludzi, no i od was dużo, i wniosek normalnie jest jeden....nie robić, bo potem jest zwykle gorzej. Straszny mam dylemat:( No i jak po świętowaniu? Szumi w głowach?. Boję się myśleć co będzie przy 100. Kacha, wizyta już jutro??? Megusia, a ty teraz kiedy na studia jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdże w piątki na moją ukochaną łacine :P czasem musze się też przejechać we wtorek, bo mam wtedy seminarium magisterskie i czasem pasowałoby się pojawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradze na to, że łacina jest w piątek :/ teraz jeszcze co drugą sobote mam w krakowie biole, fizyke i chemie, tak że wychodzi na to, że mam naukowy koniec tygodnia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam sie na specjalistyczny kurs przygotowujący na studia medyczne, mam nadzieje, że czegoś mnie nauczą heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia oby Cie czegos nauczyli :D o 8:30 musze byc pod jakas szkola w Aleksandrowie bo tam sie spotykam z moja wychowawczynia i ona mnie zaprowadzi do tego lekarza :) wiec pewnie na 9 musze byc tam u lekarza :D A powiedzcie mi jak to jest. jezeli bym po liceum chciala pojsc na studia medyczne to musze koniecznie pojsc na bio-chem czy moge sobie np. pojsc do mat-inf. ?? czy po takim kursie przygotowawczym na ktory Ty chodzisz Megusia to przyjmuja na studia medyczne bez wzgledu na to czy mature sie napisze z chemii i biologii ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja was podziwiam. Jak do kwietnia to trochę czasu jest. A byłaś już? I jak? Kacha, daj nam znać jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli napewno z fizyki potrzebuje korkow z chemii tez :P a mature z biologii chemii i fizyki moge napisac nawet jak nie pojde do klasy o takim kierunku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no napewno napisze :P to jeszcze jedno mam pytanie ale do mojej karty. Bo jak mam tam wpisane jakies testy to co oznaczaja te plusy i minusy?? bo raz mam plus a raz minus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze, kurs zaczyna sie 3 listopada. a co do testów to + i - oznaczają obecność albo brak jakiegoś objawu (niektóre powinny być + a niektóre - w zależności od rodzaju testu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×