Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Do Hinter: Cześć znalazłam Cię na bardzo starym forum jak pisałaś o bólach stawów i o migdałkach. Ponoć po wycięciu wszystko Ci przeszło, a tu nagle znajduje Twoje wpisy o chondromalacji?????? Jak do tego doszło. Zdołowałam się strasznie, bo jak mnie zaczęło boleć kolano to też mi mówili o chondro. Potem jednak byłam u jednego z lepszych radiologów na usg w moim mieście i powiedział, że nie mam żadnej chondromalacji, nawet pokazałam mu mri :(( czy Ty masz boczne przyparcie albo coś takiego? Zwichnęłaś rzepkę kiedyś?? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaT_9734
Korzystaliście z preparatu co się nazywa Ketoprom? No bo wyszukiwałam informacji dotyczących tego produktu i nie wiem co myśleć. Może moglibyście coś napisać mi o tym produkcie? Opłaca się go używać, testowaliście jakieś zamienniki? Tu zanalazłam trochę opinii o Ketoprom: http://www.listalekow.pl/ketoprom/ - myślicie, że można się tym sugerować? Nie chciałabym się przejechać i roztrwonić bezsensownie sianko, dlatego pytam Was o radę. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×