Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Miały na celu odbarczenie kaletek z płynu. Fajnie to wygląda na monitorze jak z każdą zmianą pozycji igły zmniejsza się ten wysięk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko pomogło, bo przy braku efektu to wszystko nie jest warte tego bólu, zwłaszcza, że to boli jeszcze kilka dni po :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nie poczułam specjalnej różnicy mimo podania sterydu, a na razie nie mogę stwierdzić czy jest lepiej, bo jestem cała posiniaczona i mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie boli, czasem nawet bardzo, ale efekt powinien być, bo w końcu usunęli mi ten płyn, więc chyba tak szybko znowu się nie zbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już sobie wyobrażam, jaką bitwe będe musiała stoczyć jutro z panią z rejestracji w szpitalu, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby zechciała mnie zarejestrować bez problemu. Na samą myśl mi się nie chce tam iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poradni urazowo-ortopedycznej w szpitalu. O dziwo pani mnie zarejestrowała bez gadania, przeżyłam prawdziwy szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W styczniu zeszłego roku i wtedy gdyby się nie zepsuł aparat czekałabym tydzień, a nie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już tyle czasu minęło? A mi się wydawało, że jakieś 4 miesiące temu. Czyli teraz czekasz do lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wyboru, bo szkoda mi wydać 450 zł, żeby zrobić prywatnie. Zadzwonie jeszcze w jedno miejsce, ale wątpie by było coś szybciej. Myśle, że ten rezonans niewiele wniesie do sprawy, a tylko wszystko opóźni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×