Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Już mi trochę przeszło... Ale boli kiedy wezmę zbyt głęboki oddech, ale jak próbowałam z łóżka prześcieradło wyciągnąć i oparałam rękę na materacu i napięły się wszystkie mięśnie...:/ Jutro się zarejestruje do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :P wiec tak. Lekarz po bardzo szybkim mnie zbadaniu stwierdzil ze nie wie co mi jest ze trzeba zrobic USG ale powiedzial ze to moze chrzastka, moze zespol jakis tam (niepamietam jaki), a moze wiezadla. dostalam skierowanie na usg wiec teraz poszukam dobrej przychodni z USG i zrobie :) a w srode za tydzien jade jeszcze raz tam z wynikami...:) Nareszcie ktos pomyslal o USG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zupelnie zapomnailam ze ty dzis do elkarza idziesz:) no ciekawe co ci wyjdzie w tym usg:) ja dzis tez zaliczylam chirurgie urazowa niestety;/ w zyciu nei uwierzycie ale wybialam sobie aplec!! co za pech;/ dopiero zaczelam grac a juz kontuzja!! jestem wsciekla na sama sibie kurde no;/ mam dwa tygodniez glowy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, usg samemu można zrobić, bez skierowania, jak zapłacisz oczywiście. Mówisz i masz. Na usg podobno chrząstka nie wychodzi. Mówiłaś o wszystkim, czy tylko o kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha jeszcze za bardzo nie maja od czego odpoczywac:(( ale jestem wsciekla!! mam andzieje ze mi go chcoiaz dobrze ponastawiali bo tak szybko tam wszystko robili ze nie nadazalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter nie mowilam niczego bo on byl taki szybki ze tylko zdazylam powiedziec ze ta nieoperowana boli rok dluzej od tamtej i powiedziec jak on mi cos robil czy boli czy nie i tyle... pierwszy raz tak krotko czekalam na swoja kolej i pierwszy raz tak szybko wyszlam z gabinetu jak weszlam :D wiem ze mozna zrobic samemu USG nawet myslalam nad tym juz czy pojsc czy nie isc ale jak dal skierowanie dzisiaj to jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. :) ale to byla naprawde najszybsza wizyta jaka przezylam :D ciekawe czy jak pojde do niego za tydzien z wynikami to tez taki szybki bedzie :D cos Ci zalozyli na ta reke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zalozyli to co zawsze zakladaja taka szyne z metalu z zielona gabka;/ i oblali mi to smierdzacym altacetem;/ ale za kikla dni juz sobie to sciagne jak tylko sie torebka stawowoa troche zrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... To ja wam cos powiem to was zgasze... bo po drodze jak wracalam od lekarza to zabaczylam tabliczke ze pelna diognostyka usg itp. wiec tam podjechalismy no i wchodzimy i sie pytamy ile kosztuje usg kolana prywatnie a babka nam mowi 45zl i sie pytamy czy mozna odrazu zrobic a ona nam mowi ze nie bo najblizszy wolny termin jest na grudzien... no porostu tak sie usmialam. Tym bardziej ze to jest przychodnia publiczna ale prywatnie tez przyjmuja i nie ma tak ze jak prywatnie to sie nie czeka... no myslalam ze padne tam ze smiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem az sie zdziwilam ze tylk tyle ale zdziwilam sie ze prywatnie na usg trzeba do grudnia czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lodzi jest Wojewodzkie Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narzadu Ruchu i tam robia USG kolana i na nfz i prywatnie wiec jezeli by na nfz kosztowalo duzo to prywatnie pojde :) jutro moja mama bedzie tam dzwonila sie dowiedziec ile kosztuje i jaki termin jest bo dzisiaj nie zdazyla bo tam jest do 14 otwarte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to by było zrobić rezonans, ale w naszych warunkach to marzenie ściętej głowy, no chyba że masz na zbyciu 500 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u lekarza i dostałam tabletki Traumeel czy jakoś tak. Nie powiem, trochę pomogły bo mogę w miarę normalnie oddychać, ale i tak nie jest tak jak byc powinno. Jak nie ustąpi to mam się pokazać jeszcze raz i wtedy się będzie zastanawiać... Jakby nie mogła pomyśleć od razu, przecież i tak nie miała nic do roboty bo o dziwo pusto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek ide na USG :P akurat mialam szczescie bo jedno miejsce sie zwolnilo bo takto bym miala dopiero w listopadzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie, że ci się udało :D a ja profilaktycznie umówiłam się do ortopedy na wypadek gdybym musiała zrobić jednak to usg łokcia no i to było bardzo dobre posunięcie, bo termin jest już na 29 listopada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spieszy mi sie bardzo, i tak wcześniej musze jeszcze iść do reumatologa, więc może do 29 akurat sie wyrobie heheh coraz dłuższe te kolejki się robią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traumeel jest na urazy i zwyrodnienia, nie?? Chyba raz próbowałam, oczywiście nic nie dało. Megusia, więc jednak idziesz do ortopedy? Miałaś już kiedykolwiek to usg łokcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robił mi jeszcze usg łokcia, a miła pani powiedziała, że jeśli kręgosłup wyjdzie ok to trzeba będzie zrobić usg łokcia, żeby sprawdzic czy nie ma wysięku, więc na wszelki wypadek wolałam sie już umówić, bo potem to nie wiadomo kiedy będzie miejsce, a w razie czego zawsze moge zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×