Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Ja sie tez melduje... troche sie rozpisalyscie :) Jezeli chodzi o to chrupanie to ja tez mam... to chyba jest od chondro :P No ja raczej nie powinnam miec nic z wiezadlami i lakotka bo chyba jak by mi sie cos zepsulo to bym miala spuchniete kolano a nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho :D kolejna noc nie moglam zasnac bo tak mnie kolano bolalo z boku jak mialam zgiete a ja lubie wlasnie lezec ze zgietymi nogami... Mam nadzieje ze usg cos wykaze chociaz watpie w to ze cos pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wniosek z tego jeden: leż z wyprostowanymi nogami :) jak mnie bardzo boli to sobie podkładam pod kolano koc i mam zgięcie jakieś 30 stopni, troche pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia nie wiem czy wolno podkladac sobie cos pod noge;/ wiem ze pomaga bo ja po arto jeszcze w szpitalu mialam podlozone reczniki zeby utzrymywac zgiecie i w domu tez tak robilam a podobno to byl najwiekszy blad;/ i przykurcz sie powiekszal od tego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no chyba bede musiala sie przyzwyczaic do wyprostowanej nogi :D z tym podkladaniem pod noge to jest dobry pomysl chyba sprobuje... :P po artro podkladalam sobie ale bylo mi niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam lekarzowi, że czasem sobie podkładam i nic nie powiedział, poza tym robie to tylko w kryzysowych sytuacjach bo nie lubie spać na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze dlatego tobie nci na to nie mowil z ety nie masz przykurczu;/ a ja go mam juz tyle czasu i jeszcze sobei cos podkladalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo chyba nam sie tematy wyczerpaly:(( ale ja i tak mam usparwiedzliwienie:P bylam na treningu:P niestey tylko popatrzec:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do was pytanie. Jak myślicie czy jak pójdę do lekarza i poproszę o zwolnienie z w-fu to da mi? Marzeniem byłoby zwolnienie do końca semestru, ale na to chyba nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze da ci zwolnienie bez zadnego problemu jak chodzilam do lo to dziewcyzny chodizly do elkarza i mowily ze chca zwolnienie a nic im nie bylo i bez zadnego problemu dostawaly:P ale dalczego to twoje marzenmie??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jakby nie było to długo nie \'używałam\' jakoś specjalnie tej mojej nogi i przy jakichś biegach czy ćwiczeniach typu podskoki nie czuje się pewnie. Nie mam zaliczonych biegów a teraz temperatura jest poniżej zera i zapewne musiałabym to zaliczyć. Poza tym, mój nauczyciel z w-fu jest nie czuły;p Uszkodził już chyba połowę dziewczyn z mojej klasy. Jednej złamał palca, drugiej rękę, trzecia rękę skręciła, któraś tam jeszcze kostkę. A on jest taki że nie popuszcza i np każe skakać przez płotki na jednej nodze. Raz prawa raz lewa. I ciekawe jak ja miałabym tego dokonać... A jak nie dasz rady to skaczesz 5 dlugości na obu nogach... Ale oczywiście musisz spróbować najpier na jeden nodze. Jak w wojsku jest u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz kiedys bedziesz musiala zaczac cwiczyc:P pzreciez cale zycuie nie ebdziesz sobie zwolnienia zalatwiac:P porozmawiaj z lekarzem niech ci da np zwolnienie na miesiac a ty w tym czasie na walsna reke jakaos rozryuszaj ta noge a pozniej na wfie bedzie ci latwiej:) mnie moja noga po treningach tez puchnie i boli ale przeciez ma prawo musi sie pzrywyczaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mówię że całe życie ale żebym chociaż tych biegów nie musiała w taką pogodę zaliczać bo na pewno w niczym mi to nie pomoże. Raz że jestem bez żadnego przygotowania i od razu zaliczanie 800 metrów to jeszcze przy takiej pogodzie zaraz po zakończonej fizykoterapii. Napewno rozruszam tą nogę jak się zacznie sezon zimowy. Wtedy będę mogła sobie robić różne rzeczy spokojnie i po mału, a nie tak jak na w-fie że musisz robić i nie ma że boli chociaż to pierwszy w-f bo inaczej jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że lepiej wychodzi jeżeli czlowie sam sobie po mału próbuje niż jak ktoś wrzeszczy nad uchem i zmusza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumie daltego porozmawiaj z lekatzem powiedz mu jak jest ale jak juz dostaniesz zwolnienie to anparwde wez sie za to kolano sama bo w natspnym polroczu nie bedzie lzej na wfie pewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wezme się bo lodowisko w Opolu już działa no i w górach śnieg pada:D Zima u mnie najbardziej owocuje w sporty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mam zwolnienie z biegow krotkich i dlugich i ze skokow i ogolnie z dynamicznych rzeczy a moja babka od w-fu jest bardzo wporzadku i ciagle sie mnie pyta czy ja to moge czy nie i zawsze jak mnie cos zacznie bolec mocniej to mowie obojetnie przy jakim cwiczeniu ze mnie boli i moge tego nie robic... tylko ze teraz juz od miesiaca w-fu nie mam bo babka poszla na jakas operacje i nie bedzie jej do konca semestru i mam nadzieje ze na zastepstwo przyjdzie ktos normalny... a jak nie to sie bede kłóciła z nauczycielem :P juz mam wprawe bo ciagle sie kloce z babka od polaka bo ona mnie nie lubi a ja jej i ciagle sie mnie czepia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niektorych ale babka od polskiego jest nawiedzona i od religii tez a takto z reszta mozna sie dogadac a najlepiej z babka od w-fu i moja wychowawczyni tez jest wporzadku ale w 1 klasie nie lubilam jej bardzo :D ale teraz ja polubilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, jeśli zamierzasz jeździć na nartach to dobrze ci radze, zacznij już ćwiczyć tę noge, bo nie ma nic gorszego niż nieprzygotowane kondycyjnie i mięsniowo kolano + stok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie nie było dwa dni, ale już powróciłam:) Widzę, że nieowocny okres w pisaniu to był:) Kacha, we wtorek masz to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez w tym roku chce jechac na narty:P ale nie wiem czy na tych studiach jest cos takeigo jak ferie??;/ no i jednak bede musiec troche uwazac bo chcialabym miec ta lekotke jeszcze w calosci a nie w czesciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zeszłego roku na UŚ jest coś takiego jak ferie- 1 tydzień :D przedtem ilość wolnego zależała od ustawienia sesji, a teraz skrócili sesje zimową o tydzień i dali nam wolne :D :D :D na twoim miejscu jednak w tym roku odpuściłabym sobie, bo chyba najmniejszy uraz skrętny w tym przypadku skończy się tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×