Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakera

Nowy portal z fajnymi sklepami

Polecane posty

Gość masakera

Hej chciałabym wam polecić stronke internetową www.shop24net.com Na tej platformie znajdują sie narazie 33 firmy tj bonprix, skype, intymna, hoopla, empik i wiele innych... Jezeli kupujecie w tych sklepach to poleca przez ta stronke ponieważ dostaje sie rabaty. Firma jest od 2 miesiecy w Polsce i odniosla juz swoje pierwszew sukcesy. Poczatki wziely sie z Niemiec gdzie jest juz tam ponad 1000 firm w ktorych tez mozna kupic przez ta stronke. Narazie jest 33 firm w Polsce ale maja wejsc juz niedlugo apteki, sklepy spozywcze... Warto tam sie zalogowac i kupowac bo dostaje sie znizki...sami sprawdzcie. Pozdrawiam www.shop24net.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jakie spamidło...
kiepski pr - na pewno tam nie zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakera
jak uważasz, ja ją polecam bo sama z niej korzystam. Pomysl jezeli kupujesz cos przez neta i jest na tej stronce firma w ktorej czesto coś zamawiasz,to dlaczego masz nie skorzystac z rabatow ktore gwarantuje Ci ten portal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko jakie spamidło...
wiesz co to kupa bzdur co piszesz - ja tez korzystam z setek witryn w sieci, ale nie zdarzyło mi sie pisać półstronnicowego eseju na temat żadnej z nich - tak pracuje tylko nieudolny piarzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakera
heh czyli zbyt wiele napisalam o stronce;] śmieszne....być może za dużo literek do poskładania..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie portal całkiem git!! Nie wiem po co te ostre słowa drogie panie! Jeżeli ktoś nie chce wchodzić to niech nie wchodzi ale niech sie nie wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia i którego nawet nie sprawdził. Ja byłem i również polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×