Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooo....

czy jesli chlopak zaklada mi..

Polecane posty

Gość ooo....

bez wiedzy poczta np na wp to o czym to moze swiadczyc? chce miec kontrole nad moja poczta? Tydzien temu napisal do mnie na gg , podal link do nowej poczty , sam wszystko zrobil haslo mi nawet podal jakie mam uzywac itp jednym slowem zalozyl za mnie poczte . Chcial mi niby zrobic przyjemnosc w sensie wyreczyc mnie w tym bo zalozyl ja po angiesku a ja chcialam ja sama zalozyc ale czegos tam nie wiedzialam i on mnie zaskoczyl zakladajac mi ja czego sie nie spodziewalam. Niby nic takiego a jednak dziwnie jakos ...Moze zrobil to zeby pokazac ze jest uczynny i moze mi pomoc ? co jest bardziej prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz w ustawienia i zmien sobie haslo :classic_cool: zaufanie zaufaniem,ale bez przesady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
angel najlepsze jest to ze to jeszcze nie moj chlopak znamy sie moze pol roku - zabiegal o mnie mozna powiedziec po czym dostalam link do poczty:) myslisz , ze przesadzil ? ja sie zastanawiam czy jesli on zakladal mi poczte na swoim komputerze i przeslal link na moj to on bedzie widzial przychodzace do mnie wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak
skoro zna haslo, to z kazdego komputera na swiecie wejdzie na twoja poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche to głupie moim zdaniem. Jeśli sama o to nie prosiła to wygląda na to ze chce Cie kontrolowac. jak coś to założ sobie drugie konto dla samej siebie. Przecież on nie moze Cię kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak
ale jesli wejdziesz w te ustawienia i zmienisz haslo, to nie wejdzie, chyba ze mu zdradzisz to haslo. Hasla nikomu nie zdradzaj, nawet rodzonej matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 23
może po prostu chciał Ci tylko pomóc i w jakimś sensie zaimponować. w końcu faceci ciągle muszą coś sobie udowadniać :-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak
zaloz druga poczte i w innym portalu, na przyklad na "tlenie" czyli o2. Nic mu nie mow, a na te skrzynke zalozona przez niego niech sam pisze :))))))) Nikomu nie podawaj adresu tej skrzynki, tylko tej zalozonej przez siebie. Nie zdradzaj sie przed nim, ze tak zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak
gdyby byl uczciwy, to powiedzialby jej, jak zmienic haslo, nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
chciał być miły - podziękuj - zmień hasło i wszystko w tym temacie zmienisz hasło i już nie będzie miał dostępu do Twojej poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friedrych Chruszczow
mysle ze uwaza cie za idiotkie bo poczte na wp to nawet murzyn z buszu by potrafil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
friedrich to bylo cos takiego ze skarzylam sie ze w pewnym portalu gdzie mam swoja poczte zdjecia sie dlugo wysylaja i on wtedy wyskoczyl zebym zalozyla sobie poczte na innym portalu w jezyku angielskim bo on tak ma i tam wszystko idzie sprawnie . Probowalam zalozyc cos tam nie moglam sobie poradzic i powiedzialam mu o tym . Ale zapomnialam o calej sprawie bo jednak przyzwyczaioam sie do poczty ktora mialam . Pare ni potem dostaje gotowy link do nowej poczty:) czyli pewnie chcial byc uczynny ale poczulam sie wtedy dziwnie no tak to bylo . I to nie bylo wp ja podalam jako przyklad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie zalozyl Ci poczte na gmail... ja mozna miec tylko przez zaproszenie.. i zajmoje pierwsze miejsce na swiecie jako najlepszy.. najbardziej zabezpieczony email.. haslo do poczty.. to nic wielkiego do zdobycia.. a wy jakies teorie snujecie smiechu warte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
sluchajcie mnie tylko chodzi o to co moglo nim kierowac z poczta to ja sobie dam rade! tylko zastanwia mnie czy chcial miec kontrole nad moja poczta czy to cos innego . Ale moze to faktycznie chodzi tylko o uczynnosc chociaz powiem wam ze ma delikatne zadatki na " przywodce" lubi czuc sie panem sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to wyjaśnia to chyba nie chodziło o kontrolę tzn lepiej jakby po prostu Ci powiedział jak to się robi a nie zakładał sam ale to raczej wygląda na pomoc. Spytaj go gdzie się zmienia hasło i tyle. Acha, na niektórych pocztach są hasła pomocnicze więc nie wiem co z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
andy no zgoda to ta poczta ale powiedz mi o co chodzi z tym haslem , ze co jak zmienie sobie haslo to on i tak bedzie wiedzial na jakie inne zmienilam? i o co chodzi z tym zaproszeniem ? ja sama nie moglabym go sobie zalozyc tylko jakas druga osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
taka jedna ..-> no wlasnie pomyslalam sobie dokladnie jak piszesz ze mogl mi wytlumaczyc jak i sama zrobilabym ale chyba przed wczesnie go podejrzewam o ta kontrole pewnie chcial mi tylko pomoc . Chyba nie bede pytac o zmiane hasla bo moze glupio sie poczuc , ze cos ukrywam albo cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friedrych Chruszczow
ja mam poczte na wp, krotkie haslo bez spacji i dziala mi bardzo dobrze, przed chwila dostalem serie fotografii bez jakichs udziwnien drugi mam na o2 z tym samym haslem i dziala OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam komus tlumaczyc jak cos zrobic... to wole zrobic to sam zajmnie mi to min. a tlumaczenie z 30 min. ...boshe jestes kobieta... przyzwyczaj sie do tego ze na wszystko co sie wydazy masz 100 opcji po co..? dlaczego..? i z tego przewaznie zadna nie prawdziwa.. jak by chcial Cie kontrolowac wrzucil by Ci programik na kompa.. i wiedzial by wszystko nawet z kim i o czym rozmawiasz na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friedrych Chruszczow
murzyn z buszu to pisze nie mam hiva, bedac serododatnim jak simone, a ja nie mam e z haczykiem i jestem wsiunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo....
andy przyjelam krytyke i w sumie przyznaje ci racje ok dzieki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem .........
to mily gest...ma na celu pokazac kila rzeczy zapewne, mi na mysl przychodza: zobacz co potrafie, chce cos dla ciebie robic, jestem facetem ja zajme sie problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×