Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedys mily facet..teraz FACET

Dlaczego spokojni mili faceci czują się przez kobiety jak odpadki ?

Polecane posty

Gość kiedys mily facet..teraz FACET

pelno tutaj wpisow facetow, z takim scenariuszem...? Jednak prawda ze kobiety pociagaja ciemne chamowate typki...nawet o tym nie wicie bo to podswiadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki jest powód, żeby się tak czuli ? Spokojni i mili faceci są poszukiwani, przeważająca jednak część z nich, to niestety przyrost formy nad treścią. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu faceci olewają ciepłe, kochające kobietki? jak one okazują uczucia, pragną szczerej rozmowy to oni sie zmywają? są zimni?:) stosują olewke? no własnie... a potem piszą.. że kobiety nie umieją kochac itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bradzo dziwne.. olewają ukochane a cacają znajome, koleżanki... w koncu tego sie caca kogo sie kocha:) a nie olewa sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys mily facet.teraz FACET
olewają ci na którym wam zależy czyli te cwaniaki...więc macie to na własne życzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet- jesteś zraniony , wiec nie myslisz logicznie , Jak sie uspokoisz i emocje opadna zobaczysz swiat w innych barwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena77
Bzdury opowiadasz, moze szukasz dziewczyny nie tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocounutka
Raczej niepowiedzialabym ze tak wlasnie jest w przypadku wszytskich kobiet. owszem ze wiekszosc idzie na takich. Ale wlasnie ja takich cwaniakow wyczuwam na wylot. I niedalabym sie poniesc tylko zauroczeniu takiego durnego przystojniaka. Araguje na kazdy sygnal ze strony mezsczyzny jednak brak mi czasami odwagi by mu powiedziec ze mnie interesuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she25
kiedys mily facet..teraz FACET pelno tutaj wpisow facetow, z takim scenariuszem...? Jednak prawda ze kobiety pociagaja ciemne chamowate typki...nawet o tym nie wicie bo to podswiadomie... dokladnie tak jest jak napisales... w moim przypadku a tak nawiazujac do ogolu... powiem tylko: COŚ W TYM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she25
Tamit czemu faceci olewają ciepłe, kochające kobietki? jak one okazują uczucia, pragną szczerej rozmowy to oni sie zmywają? są zimni? stosują olewke? bo faceci to CZASEM okazują sie zwyklymi tchórzami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego się boją? chórzą? skoro ona pokazuje ze kocha to czego sie boją? niczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
boja sie odpowiedzialnosci tchorze, boja sie prawdy w rozmowei, :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she25
no tak j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mily facet..teraz FACET --> znasz powiedzenie \"ciągnie sój do swego\"? Nie pociągają mnie chamowate typki tak jak i zakompleksione, nieśmiałe ciapy. Większość kobiet poszukuje kogoś pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihih hahha
a ja nienawidze miesniakow w dresie,paniczkow za dyche, poowieszani lancuchami, w adidaskach, jezdzacymi super brykami i z nazelowanymi kudlami ktore potem odswiezaja w kazdej miejskiej toalecie woda zeby staly deba osz fuuu jakie to sa przebrzydle oblesne swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co filozofować
wiesz jacy faceci sa samotni? zasadniczo wszyscy należą do grupy na tyle tchórzliwych ze nigdy nie odważą sie zagadać do dziewczyny i na tyle mało atrakcyjnych że dziewczyny same do nich nie zagaduja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jim hawkins
Jeju! Jak zwykle to samo. Jest kategoria facetów miłych jak ciepłe kluchy, którym się wydaje, że są tacy atrakcyjni poprzez swoją kulturę osobistą podszytą ugrzecznieniem i brakiem pewności siebie. Kulturalne kobiety lubią kulturalnych facetów ale z jakimś rysem zdobywcy. Zdobywca nie może być tylko grzeczny, musi umieć "złapać" kobietę za emocje, uczucia i trzymać. Grzecznością i miłym zachowaniem się tego nie osiąga. Idealnym byłoby połoączenie kultury z męską pewnością siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłączony telewizor
jim hawkins Co nie wyklucza grzeczności. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jim hawkins
Grzeczności nie wyklucza, oczywiście ale miałem na myśli tzw ugrzecznienie, takie: "przepraszam, że żyję". Należy pojąć prostą prawdę, że powodzenie mają tacy faceci i takie kobiety, które wzbudzają emocje, miły wzbudza miłe wrażenia, to za mało by fascynować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
"Jednak prawda ze kobiety pociagaja ciemne chamowate typki...nawet o tym nie wicie bo to podswiadomie..." Oczyywiście że pociągają ciemne chamowate typki. Czemu jeszcze takiego nie spotkałam? 😭 Trochę poczucia własnej wartości, Panowie, trochę godności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×