Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Hej,ja tak dziś od rana witam roześmiana :) stawiam Wam kochane kawusię z okazji............moich imienin(no,to odkrywam się troszkę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Kuunia wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) :) Asanka 🌼 DZIĘKUJĘ!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny!!!!!!!!!!!......Kunia .....dużo zdrówka i wszystkiego naj naj najlepszego🌼........dziewczyny kochane az za wami tesknilam nie miałam internetu i byłam wsciekła jak diabli ,ze nie moge do was zajrzec.Mam nadzieje ,ze teraz bedzie juz ok.jakis wirus sie do komputera dostał i moj męzus kochany naprawił.Czekam na was .......mowcie co słychac.........Asanka jak humorek dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ci los, to ja męza do szału doprowadziłam ,zeby mi komputer naprawił ,a was nie ma !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) ja jestem i dziękuję za życzenia.Mam dziś dobry humorek,w Poznaniu dziś pełno słonka(akurat na moje imieninki;) )ale od jutra ma się znów ochłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunia ....u mnie tez słonecznie i cieplutko ,troche sie za koszenie zabrałam ,teraz podlałam i jest ładnie.Fajnie ,ze akurat imieninkowe serdecznosci moglam ci przesłac:)....ja niedługo tez swietuje z tym ,ze urodzinki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jak niedługo to....MOC BUZIAKÓW 👄 już teraz,bo nie wiem czy będziesz chciała powiedzieć dokładnie kiedy przypadają urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam .....w poniedziałek dokładnie ........dziekuje za buziaki:)w koncu nic złego tu nie robie zebym miała sie ukrywac.....pedofila tez sie juz bac nie musze ,bo za stara jestem....;)he he.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Masz rację.A gdzie podziała się Asanka i Ba-beczka?Mam nadzieję że się zameldują jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez jestem ciekawa gdzie są ...jak na moj gust to dziewczyny troche za mało nam sie tu udzielają.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Własnie!więc czekając,idę odpisywać na sms-y a potem wrócę i ma tu być już TŁOK!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jestem już :) Mąż mnie nie chciał dopuścić, lubi sobie czasami pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🖐️ ....nareszcie jestes:):) .......ja to mam na mojego sposób......zmywanie .......moge wtedy robic co chce bylebym mu nie kazała zmywac...:)u nas obowiązki domowe dzielimy po rowno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
My też dzielimy, tylko mój nie gotuje i nie chce się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gotowaniem to u mnie tez ciezko ....moj mąz do sosu dodał maki ziemniaczanej i mielismy na obiad bitki w krochmalu....:)od tamtej pory nie gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś- bardzo lubię TOTO,Ba-beczka-dzięki za życzenia:),miałam być wcześniej ale nie mogłam połączyć się z internetem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz 5 kg schudłam , ale mnie te dzieciaki gonią. tylko obolałe nogi dają mi znać ze żyje. JA FCE DO PRACY , ODPOCZAĆ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Ba-beczka,ja to bym chciała schudnąć te 5 kilo,bo ciut pulchna jestem :),przyjedż do Poznania,to mnie pogonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno spicie ...wiec słodkich snów .......musiałam dziecko do komputera dopuscic........za to rano stawiam kawke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Chętnie przyjdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO!!!!!!!jestem zaskoczona ,byłam pewna ,ze spisz:)....dalej swietujesz imieninki?....jeszcze raz wszystkiego dobrego.!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Jeszcze z mężusiem dopijamy herbatkę i potem spaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak o imieninkach to ja mam na drugie anusia ;) a na pierwsze to 4 grudnia obchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!......kawka herbatka gotowe......chociaz chyba juz kawusie piłyscie ,bo ba-beczka od rana zrobiła:)......nawet sie zmobilizowałam i rano po pyszne bułeczki skoczyłam....:)wiec prosze zajadać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×