Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość kuunia
Babeczka-ja z Poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ok,tylko w tej chwili jestem w takim dołku,że wszystkiego mi się odechciało!!!!!!!!:( oglądałam właśnie w tv,że jacyś skurw........polali kota benzyną i spalili,a psa polali kwasem.Piesek przeżył i jest teraz pod opieką weterynarza,mówili że będzie ok :),ale czy tych .............można nazywać ludzmi?Ja bardzo kocham zwierzęta i nie mogę patrzeć jak cierpią!Sama ileś już uratowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ,ze ja tego nie widziałam ,bo chyba by mnie szlag trafił!!!!!!!!tez kocham zwierzeta ,od dziecka mam psa ,lub psy w domu i nie jestem w stanie sobie wyobrazic ,ze mozna zrobic im krzywde.Powinny byc bardzo ostre kary za znęcanie sie nad zwierzetami,moze wtedy cos by sie zmieniło ,moze ta chamska swołocz by sie bała.Nie mam litosci dla takich bydlakow ,którzy cos takiego robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
tak,zdecydowanie za niskie kary!!!!!!!!!!! A co z Asanką i Babeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka powiedziała ,ze mąz chce pograc i musi mu miejsce zwolnic.....:(ja mu chyba jakąs konsole do gier kupie;) a babeczka sie jakos dziwnie zapodziała ,byla i raptem nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze dac troche dziecku na gg pogadac ,bo sie tu do niego dobijają.....wiec narazie znikam....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
No i jeszcze nikogo?a ja tak od komputera do kuchni i z kuchni do komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas katastrofa ,ja dziecku zajęcia wymyslam zeby miec komputer wolny......Kuunia zrób coś....żeby w koncu było tak ,ze wszystkie bedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:D,to chyba nieosiągalne.Asanka i Babeczka ZGŁASZAĆ MI SIĘ TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co i nic.....babeczka dzieci kladzie albo z babcia plotkuje.....a na meza Asanki trzeba znalezc jakis sposób......bo inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
czyli miałam rację :( że to nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak.....no zobaczymy moze poczytają co piszemy i będą częsciej:)jak tam jutro sobota ci sie zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przejrzałam ta całą strone i dochodze do wniosku ze najrzadziej jest odwiedzana ,na \"dyskusji ogólnej\" więcej sie dzieje ....może dlatego ,ze tam małolatów pełno....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
jutro mamy jeszcze pracę :(,a na ogólnym to masz rację dużo małolatów i dlatego taki tłok,a dziewczyn nadal BRAK 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka chyba juz dzisiaj nie dobije do nas ....pewnie mąz zapamiętale gra......a babeczka......moze sie na tance wypusciła ....schudła , kondycji po spacerach nabrała to kto wie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
A ja tak bym chciała schudnąć troszkę.Na spacery chodzę bo mąż mnie na nie wyciąga,troche się gimnastykuję,niestety nie jestem w tym konsekwentna :(.A jeść uwielbiam!No ale tak z 5 lub 7 kilo chciałabym zgubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Jestem dopiero teraz, najpierw mąż grał, później przyjechała szwagierka i troche pogadałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem spiochy. juz po bułeczki ciepłe w piekarni byłam/do tych paróweczek beda/ a co do zwierzat, to mam psa najpiekniejsza znajdke na świecie. jak moj syn mowi to on nas znalazł a nie my jego ;)) przyszedł do nas w wakacje 3 lata temu. miał złamane zebro i uciety ogon,rozszarpane ucho a miał wtedy 3 lub 4 miesiace/weterynarz mowił ze ma zeby mleczne/. az sie dziwi ze ktos mogł tak potraktowac tak słodkiego goldenka. weterynarz mowił jescze ze on sie czesto spotyka z takimi znajdkami wakacyjnymi. ludzie to potwory na wakacje im nie pasuje to wywalają psiaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do balowanie to ja raczej nie baluje , moj maz jest domatorem a mnie samej niepozwoli na ploty iść wiec ... dupa blada. a poszło by sie na jakies babskie posiadówy. najlepiej je wspominam ;))) z racji szkół i pracy otaczają mnie głównie faceci i kolezanek miałam tak umiarkowanie ,ale wszystkie były suuuuuper fajne kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
puk puk jest tam ktos? przywialo mnie tu, bo zalozycielka forum czula sie jakos samotna (mimo rodziny) - a mnie od nastu dni osamotnienie nie opuszcza. Narzeczony zaczyna wnerwiac do szpiku kosci, ale co zrobic, mam tylko jego (co wcale nie znaczy, ze odwrocilam sie od wszystkich dla faceta - choc teraz tak sie czuje, po prostu wyjechalismy do innego kraju, gdzie o Polsce rzadko kto slyszal). Jestesmy sami jak palec, wiec czasem trzeba zacisnac zeby, przemilczec, ale ja jestem normalna kobieta, ktora potrzebuje babki do pogadania/wygadania. Roznica czasowa daje sie we znaki -przyjaciele spia, bo w Polsce dopiero ranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc ja nie spie , i mam chwilke puki moje smrody sie nie obudza ;) daleko jesteś? inny kontynet czy nasz europski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
oo fajnie - dzieki, ze jest tam ktos jestem w smierdzacej(przepraszam) Azji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo juz tam jesteś? jak z jęzkiem czy jestes sie w stanie dogadac z tubylcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
ach - wierz mi, czasem przychodza ciezsze dni - mnie juz miesiac trzyma - pewnie to wszystko przez tesknote za normalnoscia. Za mocno mnie osacza samotnosc, co przyczynilo sie do myslenia, ze decyzja podjeta rok temu, byla najgosza z mozliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
czy moge sie dogadac? tu wlasnie jest problem. Pewnie dlatego coraz mi trudniej tu wytrzymac, bez rozmowy! Owszem ucze sie ich jezyka, ale to jakbym byla w kosmosie. A z angielskim to mozesz sobie tu pomachac, bo do niczego innego sie nie przydaje, nikt nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
Dzieciaczki jeszcze spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×