Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość zycie...
pewnie Cie juz zlapaly - no tak - poranne obrzedy, sniadanka itp. tymczasem ja tu sobie poskacze po pokoikach, bede czytac, zeby nie zwariowac, a Ty zacznij dzien milo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze Ci naprawde ciezko, czasem wystarczy popaplac o dupie maryny i juz jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz perspektywe powrotu do kraju? czy jeszcze troche tam posiedisz? a u nas to Ci powiem paradoksalnie , gdzie nie pogadam kazdy chce uciekac z kraju ;) taki cyrk teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz linka do polczatu tam mozesz \" na goraco gadac\" nie czekając na odswiezanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam taki rok niegadania jak poszłam na wychowawczy . cięzko to zniosłam - stwierdziłąm ze kobieta jak nie moze sie wygadac to dziczeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
przepraszam, juz jestem, zaczytalam sie w Waszych wiaadomosciach - od poczatku... Tu jest klopot, dla mnie przygnebienie - nie wiemy kiedy wracamy, najszybciej bede (na chwile) w lutym, juz mam bilet, wiec zyje tym dniem, ale to przeciez jeszcze pol roku... niby mamy tu byc jeszcze 3,5roku, choc sama nie wiem. Jak dalej bede miala tak na ostrzu z Narzeczonym, to nie dam rady. Mamy miec slub we wrzesniu, choc chyba to przesune Dziekuje - ale nie mam tego linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ba-beczka dzięki za kawę :) Zycie... witaj wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie...
witam witam Asanke tez - juz przestaje marudzic ;) poczytalam sobie troszke roznosci w rozniastych "pokojach" posmialam sie troche :) :) :) przeszlo mi, jakis chyba hormonalny swir mnie dopadl - choc nie mowie, osamotnienie wraca zbyt czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
A pracujesz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam🖐️.........sniadanko pycha te paroweczki....mniam mniam.........Zycie witaj ....fajnie ,ze z nami jestes ...Ty nic sie nie martw z nami nawet Azja nie straszna.....jakos dopasujemy pory zebysmy mogły pogadac...:)...i zaraz bedzie ci weselej......mam nadzieje .....dziewczyny dzisiaj biegusiem do mnie na kurczaka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz do nas jak najwiecej.........pewne ,ze samemu cięzko szczegolnie w azjatyckich krajach ....zupełnie inna metalnosc ......inna kultura to czasami jest nie do przeskoczenia......ciekawa jestem czy masz jakies zajecia ....czy tam pracujesz....bo jezeli jestes w domu i tylko czekasz az kochany z pracy wroci ,to faktycznie musi ci byc ciezko......pisz jak najczesciej...:) my tu od dzis czekamy na wiadomosci od Ciebie.....prawda dziewczyny?.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Kuunia ?....ani razu sie nie zameldowała dzisiaj .....kawki topikowej nie wypiła ojjj niedobrze....Kunia za kare na dywanik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Mam dziś rodzinną imprezę i szykuje się pomalutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to brawo .....tzn. ze wychodzisz czy do Ciebie przychodza goscie?.....czekam potem na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
przychodzą, tzn nie do mnie ale teściowej a mieszkamy w tym samym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba masz mase roboty w kuchni .....chyba ,ze nie musisz tam nic pitrasic.....wpraszam sie Asanka na jakies ciasto;)....uuuuwielbiam ciacha i wszelkie słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ...i zapomniałam o najwazniejszym....BAW SIE DOBRZE!!!! i nie zapomnij do nas zajrzec...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie....
dziekuje HAJDUS- milo tu u Was... ach sie naszukalam tego postu, biegalam po porannych rozmowach, nie wiedzac, ze to biezace rozmowki... troche to zajelo, a ze nie pamietalam tematu, ani w jakim forum sie znajduje (sierotka ze mnie) to poszukiwanie troszke trwalo Teraz to juz mam pozna pore, juz mnie lozko wola do snu CHCIALAM tylko sie przywitac i napisac, ze bede tu wskakiwac, pewnie najczesciej w weekendy - bo wtedy zawsze siedze samiutenka i mi odbija, heh - nawet zaczelam podluchiwac sasiadow. Komedia, bo i tak nic nie rozumiem //O - a co, nadalam sobie pseudonim, gorsze, bo juz go chyba nie zmienie, nic to - trudno, zostaje jako zycie//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego, nie wiem jak to sie stalo, ale nie chcialo mi wpisac z pseudonimem, wiec dostawilam jedna kropke gratis SCISKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie....🖐️.....u nas dokładnie 17.45 więc o snie nie ma mowy...mam nadzieje ,ze jeszcze dzis topik sie rozkręci ....to sobie jutro poczytasz:)....jak narazie dziewczyny znowu poznikały.....i tylko ja na posterunku siedze.....dopoki syn nie wroci i mi komputera nie zajmie......Skoro u Ciebie już noc i idziesz spac ...to kolorowych snów:)....napisz mi jutro jak sobie z jedzeniem radzisz....,bo azjaci zawsze mi sie z jakimis paskudztwami i ,robaczkam ,osmiornicami itp.scisle związani wydają....aaa...aaa...były sobie kotki dwa ...aaa...specjalnie dla ciebie kołysanka....;)....hej napisz jeszcze z jakiego rocznika jestes ,bo tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tak pusto ....dzisiaj tylko Asanka usprawiedliwiona ,bo ma imprezke u tesciowej.........ale Kuunia to juz zupełnie podpadła.....ani razu sie nie pokazała.........babeczka tez niegrzeczna ...no no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Witam,już jestem na dywaniku hajduś,tylko mnie nie wyzywaj 😭Miałam dziś dużo zajęć. Zycie-witaj u nas :)🌼,zaglądaj i czuj się tu z nami dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
a teraz idę zrobić kolacyjkę -zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie Kuunia ....;) cos Ty tam dzisiaj robiła cały dzien?przegapiłas poranna kawke ,obiadek ,ciasto u Asanki.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
ryż po chińsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Musiałam pokończyć pracę na poniedziałek :(,żałuję że nie załapałam się do żadnej z was na takie pyszności 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryz po chinsku ....to ja chętnie spróbuje......lubie takie dania.....:)ciekawe co by zycie na to powiedziała?.....ona sie w takich klimatach obraca teraz.....szkoda ,ze nie napisała konkretnie gdzie jest...musimy ja namowic na spytki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
no właśnie,ja to chyba aż za dużo powiedziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×