Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość myszkameister
kobitki, co z Wami?? ja jeszce wczoraj odpoczywałm ale dzis pracowałam na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko pomacham i zmykam ale obiecuje że zajrzę później i cos skrobnę 🖐️ milego dnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Ja nistety albo i stety pracuej na pelnych obrotach.Takie zycie ;-) nie ma co narzekac,cos trzeba robic,w zimie bede odpoczywac:-) Weekendzik minal mi rozinnie i na pelnym luzie:-D Teraz zbieram sily bo czeka mnie impreza w pracy cale dwa dni i dwie noce.Musze zakupic jakies dopalacze ;-) bo red bull chyba bedzie za slaby. Powiem Wam szczerze ze nawet lubie takie imprezki(jesli zapomni sie ze w poniedzialek czlowiek wyglada jakby go walec przejechal)a najlepiej jest juz tak po polnocy,czasami dziwie sie skad ludzie maja sile i zdrowie aby tanczyc do upadlego a inni pic do upadlego.W niedziele rano przychodza i jest powtorka z rozrywki.Ja nie pije nie tancze a jestem wykonczona:-) Hajduś ????????????????????????????????????????? 🌻 Sips 🌻 Myszka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No to ładna praca Patyczak..;):))pewnie niejeden chcialby tak pracowac... A ja jakos zaczęłam wczesniej wstawać wiec moze to dobry znak i zaczne tez chodzic do jakiejs roboty....jesli ja znajde...póki co zzabieram sie za pomoc znajomej w rosyjskim..bardzo lubie nauczać... pozdrówka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak przyznam że prace masz bardzo fajną ale ja tez nie narzekam jako kelnerka mam kontakt z ludźmi,posłucham sobie muzyczki popatrzę jak się ludziska bawią wiec jest dobrze :) ..... tylko proszę Cie nie przesadzaj z tymi dopalaczami :O Myszko trzymam kciuki abyś znalazła prace która Cie usatysfakcjonuje :) pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mało mnie ostatnio ,ale mnóstwo mam zajęć ,a do tego weekend był tak piękny ,że chyba jeszcze po nim bujam w obłokach i na ziemie zejść nie mogę :D Patyczak co preferujesz ?tańce czy picie do upadłego? :D daj znać żebyśmy wiedziały jak i czym Cie po imprezie ratować ;) Myszka...jak przeczytałam o rosyjskim ,to aż się zgrzałam ,jakąś blokadę na ten język mam od urodzenia chyba... za dużo go kiedyś było ;) Sips jak tam co tam ...jak mężuś? jesteś przed wizytą czy po? i jak dziewczynki? W weekend ma być pięknie i upalnie można będzie utrwalić kolorek:) Trzymajcie się dziewczyny🖐️ i nie zapominajcie ,ze praca i imprezki swoją drogą ,ale wypoczynek to podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś milo ze jesteś :D :D :D no cóż u mnie nic nowego życie powoli toczy sie swoim rytmem raz pod górkę raz z górki ale cały czas do przodu :) mąż wiecznie w trasie do domu zjeżdża bardzo rzadko ale na szczęście czuje się znacznie lepiej,dziewczynki uczą się pełną parą bo to praktycznie ostatni miesiąc nauki wiec same sprawdziany i testy,a w czerwcu mają same wyjazdy już 2 czerwca jadą na wycieczkę taką jedno- dniową,potem od 9do 11 zielona szkoła no a 19 zakończenie roku :) ,jeśli chodzi o mnie to jestem przed wizytą,przyznam że bardzo się denerwuje ale staram się myśleć pozytywnie :) weekend niestety mam bardzo pracowity wiec pewnie nie utrwalę kolorku ale po weekendzie odpoczynek w ogrodzie w promieniach słonecznych to bardzo dobra myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajdus, teraz niejeden uczy sie rosyjskiego i to zacięciem:) tyle, ze muszę docierać do takich osób- uczenie się go to nie zajęcie na porządku dziennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Wygonilam dzieciarnie z przed kompa:-D trzeba dbac o mlodziez:-p Dzien cudowny:-) Ja to z tych co nie pija i nie tancza ale zawsze jestem przygotowana odpowiednio czyli zabieram ze soba pusta buleleczke i odlewam sobie piwka do butelki:-)Siadam w domciu z mezusiem(jesli uda mu sie doczekac mojego powrotu)i pijemy sobie,nawet nie wiecie jak to cholernie dobrze smakuje :-D A jesli chodzi o takie imprezki to wierzcie mi ludziska rozne rzeczy wyprawiaja czasami do smiechu czasami do placzu. Hajdus wypoczynek przede wszystkim,mi zapowiada sie w weekend luz czyli totalne lenistwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zostawiam kawkę i ciasto i juz mnie nie ma die jeszcze na chwilkę do pracy a potem...no nóż podobno miało świecić pięknie słoneczko ,miałam nabierać kolorków ale chyba nic z tego :( pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pogoda dzisiaj pod psem...podobnie mój nastrój raptem zrobiło się chłodno i coś siąpi Postanowiłam się zrewanżować sąsiadce i zabrać za mały remoncik w domu:D oczywiście nie na taką skale...ale odnowie sypialnie,może będzie się bardziej kolorowo spało:) Sips co to za ciasto? :) Patyczak jak przygotowania do wyjazdu? wszystko już zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajdus ciasto oczywiście z komunii wczoraj miałam pracowity dzień i jak zawsze z takiej imprezki przyniosłam trochę pyszności wiec się chętnie z Wami podzielę jest sernik,tiramisu, tort,no i jeszcze parę innych których nazw nawet nie pamiętam :O http://www.raj.planty.pl/fotki/ciasta2ba.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips ciasto do wyboru do koloru do smaku :-) jest w czym wybierac ach oczy by jadlu i niech tak pozostanie bo weekend upieklam ciasto z krakersow z masa kokosowa i nie moglam sie oprzec :-D Hajdus jesli chodzi o przygotowania to moj m podszedl ambitnie do sparawy i kompletuje garderobe ;-)-przeciez ja nie mam co na siebie wlozyc ;-) uslyszalam. Ja tylko sprawdzilam czy wbije sie w kostium kapielowy :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Kostium kąpielowy?? a w Kraku od wczoraj tak piekielnie zimno...br... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak myszko bo ja juz mam wywczasy zaklepane:-) i kostium kapielowy to wazna rzecz. Siedze sobie w pracy i buszuje po allegro:-) pustki straszne dzieciarnia chyba sie dotlenia:-) Chyba musze sobie jakas prace wymyslic bo zdechne z nudow;-) Zrobie sobie czerwona herbatke:-) pisze sie ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chyba nie zdążyłam na herbatkę :O :O :O :O Patyczak ma się rozumieć że strój kąpielowy na wczasy to podstawa bez niego ani rusz :D Myszko zimno bo to zimnych ogrodników mamy a 15maja Zośki potem to już tylko ciepełko nas czeka :D Hajduś jak tam Twój nastrój lepiej dziś i jak tam remoncik :D pozdrawiam wszystkich cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak ,ja się pierwszy raz spotkałam z tym ,ze facet nie ma co na siebie włozyć :D no super!! :D Moj w 5 minut zawsze się pakuje i mieści mu się wszystko w reklamówce..:D Coś ślamazarnie ten remoncik idzie ...tym razem zaczełam inaczej,bo od starannego planowania...czyli wiesz Sips...siedze myśle,kalkuluje ...:D Pogoda się na dzisiaj nie popisała,u mnie leje :( Dziewczyny udanego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ależ tu cisza zapanowała :( wstawać z tych leżaczków,przerwać na chwile remonty,wszelkie prace i proszę skrobnąć coś bo nam tu topik zaginie :( dziś byłam na wizycie kontrolnej kobietki mam dobrą wiadomość :D :D :D wszystko jest ok :D :D :D a tak bardzo się bałam to było najdłuższe pól roku w moim życiu ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips nawet nie wiesz jak się ciesze:D SUPERRRRR!!!:D Co się dziwić ,ze cisza skoro Patyczak przed lustrem ciągle stoi i podziwia się w tych kąpielowych strojach;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Oj, Wy urlopowiczki:))) pozazdrościć.... A ja grzęzne w urzedowych piśmidłach...choć tak jakby na własne życzenie... Po tych zimnych ogrodnikach faktycznie zrobiło się cieplej, wczoraj nawet gorąc ale za to dzis niepsodziewanie w poołudnie sie rozpadało...ale to nawet ciekawa taka dość inna pogoda... A w Kraku w weekend była Noc Muzeów i Festiwal Nauki...naprawde ciekawie było:) A u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka u nas tez było ciekawie,po koncercie Deep Purple jesteśmy;) oj działo się działo...a wspomnien ile ...istny wulkan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj weekend tez byl elektryzujacy za sprawa mojego m.Bawialm sie w pielegniarke w sobote a w niedziele sypalam takimi piorunami ze hej:-D Trzeba bylo go przywolac do pionu;-) Chyba wisialo cos w powietrzu i dopiero dzisiejsza burza oczyscila atmosfere,doslownie i w przenosni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ech... ja to bym chciała na jakiś festiwal-...dawno nie bylam w Sopocie...a i w Mrągowie też juz dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow wagary?! 😠 Hajdus zostaw sobie troszke tego remontu na pozniej. Myszka ty sie nie wlocz po miescie tylko skorobnij cos. Pokusilo mnie wczoraj aby isc na solarium ale takie stojace-pierwszy raz-i juz nigdy wiecej.Czlowiez bez klaustrofobi moze w takim solarium oszalec;-)Jedyny plus to ze mozna sie pokrecic.Czulam sie jak jakas opiekana kielbaska;-) Trzymajcie sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) kobietki ale miałam dziś przebudzenie o mało zawału nie dostałam a obudził mnie grzmot mowie Wam jak walnęło to aż podskoczyłam na łóżku nie dość że błyskawice i pioruny to jeszcze lało jak z cebra bry okropna pogoda no i humorek tez wcale nie lepszy :( pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja kurcze ciagle nie mam kasy na remont... a tak chciałam choc troche odnowic sobie sama łazienkę...do tego cholera odplyw pod wanną juz do reszty mi szwankuje a jeszce do tego zaczyna mi sie cos niedobrego dziac z telewizorem:(co prawda nic nie jest wieczne ale jakos tv zawsze zaliczam do rzeczy, które się nie psują- jak mam go od 13 lat tak zepsuł mi się tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Co do solarium to ja kompletnie nie moge się do tego ustrojstwa przekonać- korzystałam kiedys w sanatorium w Swinoujściu i czułam się w tym jak w trumnie...jaccuzi czy kąpiel solankowo- perełkowa to co innego- zaraz czuje się jak nowo narodzona a i urody od tego tez przecież przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×